• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

MAITINIMAS

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams 15 dienų einamos savaitės valgiaraščiai

 

VAIKŲ IR MOKINIŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE

TVARKOS APRAŠAS 2015 m. gruodžio 28 d. sprendimo Nr. T-348 

 

" 18. Ikimokyklinio ugdymo įstaigose vaikų maitinimų skaičius priklauso nuo jų buvimo įstaigoje trukmės. Vaikai turi būti maitinami ne rečiau nei kas 3,5 val. Tėvams (kitiems teisėtiems vaiko atstovams) pasirinkus ne ilgesnį kaip 4 val. trukmės ugdymą per dieną, vaikui organizuojamas vienas maitinimas. Apie planuojamus kito mėnesio pakeitimus tėvai privalo informuoti įstaigą iki einamojo mėnesio priešpaskutinės darbo dienos".

 

 

Tėvai, kurių vaikai yra alergiški ar netoleruoja kažkokių maisto produktų, turi pristatyti į įstaigą gydytojo pažymą, patvirtinančią diagnozę.

 

 

DALYVAVIMAS ES PROGRAMOSE

Šiaulių lopšelis-darželis "Trys nykštukai" dalyvauja ES programoje "Vaisių vartojimo skatinimas švietimo įstaigose". Šios programos siekis: užtikrinti, kad mūsų vaikai kasdien gautų vaisių ir daržovių, kuriose slypi visi svarbiausi vaikui reikalingi vitaminai ir mineralai. NEMOKAMAI vaisius mūsų vaikai gauna 2 kartus per savaitę.

 

 

Gerb. Tėveliai, prašome pakalbėti su vaikais apie daržovių, vaisių ir pieno produktų naudą vaiko organizmui. Jei Jūsų vaikas alergiškas kuriam nors iš išvardintų vaisių ar pieno produktų prašome informuoti grupės mokytojas. Edukacinis video vaikams ir tėveliams „Kaip valgyti sveikai?"