• Biudžetinė įstaiga
 • į. k. 190530088
 • Tilžės g. 41, Šiauliai
 • Pašto kodas: LT-78206
 • trysnykstukai@splius.lt
 • (841) 552354

Renginiai

Bendruomenės kiaušinių marginimo vakaras

2019-04-18

Ketvirtadienio vakare tėveliai kartu su vaikais ir auklėtojomis margino kiaušinius. Džiaugiamės Jūsų išradingumu ir laiku praleistu kartu.

 

Šiltų ir jaukių švenčių.

Sveikiname Oskarą

2019-04-19

PU ,,Spindulėlių" grupės vaikai labai pamėgo šaškių žaidimą. Ilgai visi treniravosi ir pagaliau surengėme šaškių konkursą. Vaikai varžėsi tarpusavyje ir patyrė daug džiugių emocijų, įsigilino į šio žaidimo taisykles. Daugiausia pergalės taškų surinko OSKARAS.

Oskarą ir delegavome į Šiaulių miesto ir apskrities priešmokyklinukų šaškių konkursą. Iš 32 dalyvių Oskarui pavyko laimėti garbingą 4 vietą. Sveikiname Oskarą.

Kviečiame dalyvauti diskusijoje

2019-05-09

SEU – MADA AR BŪTINYBĖ?

Socialinis – emocinis ugdymas ikimokykliniame amžiuje:  tėvų, pedagogų, pagalbos vaikui specialistų bendradarbiavimas.

KVIETIMAS

Kviečiame tėvus, ikimokyklinio ugdymo pedagogus, pagalbos vaikui specialistus, ikimokyklinių įstaigų vadovus į panelinę diskusiją, kurios metu aptarsime šias temas:

 • Jausmų raiška vaikų lūpomis.
 • Įstaigos ir šeimos partnerystė ugdant ikimokyklinuko socialinį – emocinį intelektą.
 • Pedagogo ir pagalbos vaikui specialistų vaidmuo ugdant socialią ir emociškai stiprią, sėkmingą asmenybę.

Tikslas – diskutuojant aptarti bendruomenės vaidmens svarbą ir bendradarbiavimo galimybes ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikų socialinę – emocinę kompetenciją.

Laikas ir vieta

Diskusija vyks 2019 m. gegužės  9  dieną  13.00 val. Šiaulių lopšelyje – darželyje „Trys nykštukai“ (Tilžės g. 41).

Dalyvių skaičius – iki 25 žmonių.

Darbo forma - panelinė diskusija.

Diskusijos moderatorė Šiaulių lopšelio – darželio „Trys nykštukai“ socialinė pedagogė Jurgita Žinevičienė.

Kviestiniai kalbėtojai:

 • Šiaulių pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Inga Maslauskienė;
 • Šiaulių pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Ligita Mickienė;
 • Šiaulių universiteto Edukologijos instituto lektorė, socialinių mokslų daktarė, l/d „Kūlverstukas“ direktorė Reda Ponelienė;
 • L/d „Trys nykštukai“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė – metodininkė Virginija Ženkuvienė;
 • L/d „Trys nykštukai“ vyr.auklėtoja Rūta Laucytė;
 • L/d „Trys nykštukai“ ugdytinių tėvai.

 

Švietimo centro renginių dalyvių registracija vyksta internetinėje registravimo sistemoje „Semiplius“.

(TĖVAI NESIREGISTRUOJA, DALYVAUJA NEMOKAMAI).

 

Kilus klausimams dėl diskusijos kreiptis į lopšelio – darželio „Trys nykštukai“ direktorės pavaduotoją ugdymui Eglę Galkauskienę telefonu +370 629 18 703, el. paštu darzelistrysnykstukai@gmail.com

Projektas - knygose pasakos gyvena

2019-04-12

,,Spindulėlių" grupės vaikai dalyvavo respublikiniame projekte vaikų knygos dienai paminėti ,,Knygose pasakos gyvena" .Savos gamybos knygelių projektinės veiklos parodoje dalyvavo GRETOS, ORESTO, ARNO, VYTAUTĖS gamintos knygelės. Aplankėme parodą, kuri vyksta Šiaulių vaikų literatūros skyriaus bibliotekoje Gvazdikų take ir apžiūrėjome knygeles. Džiaugėmės išmoningai pagamintomis vaikų knygomis iš visos Lietuvos, klausėmės bibliotekininkių pasakojimų apie knygas, pasisėmėme patirties, kaip įdomiau galima pagamint savo knygelę. Dėkojame tėveliams padėjusiems vaikams pagražinti savo knygeles.

Bendruomenės kiaušinių marginimo vakaras

2019-04-18

Š.m. balandžio 18 d. 17.15 val. kviečiame visą bendruomenę marginti kiaušinius, gaminti velykų medžius ir smagiai leisti laiką kartu. 

Paskaita bendruomenei

2019-04-04

Ketvirtadienio vakarą įstaigoje vyko Šiaulių pedagoginės psichologinės tarnybos socialinės pedagogės Ligitos Mickienės paskaita bendruomenei ,,Padėkime vaikui įveikti netinkamą elgesį". 

Dėkojame specialistei, kuri vedė labai įdomią, praktišką ir naudingą paskaitą. 

Laiškas draugui

2019-04-03

Priešmokyklinukai dalyvavo Respublikiniame projekte „LAIŠKAS DRAUGUI“. 
Vaikai susipažino su neįprasta bendravimo forma – laiško rašymu,
ugdėsi pozityvius bendravimo gebėjimus, pasitelkiant rašytinę kalbą. Mūsų laiškai keliavo į Ukmergės l-d "Žiogelis".  Ačiū vaikams už pastangas, rašant nuoširdžius laiškus nepažįstamiems draugams. 
Laiško gavimas vaikams sukėlė daug džiaugsmingų emocijų. Kiti grupės draugai taip pat užsinorėjo rašyti kam nors laiškus.

Gal užsikrėskime šia puikia idėja ir rašykime vieni kitiems tikrus laiškus!! Sėkmės.

Išvyka pas senelius

2019-04-01

Pirmadienio rytą ,,Zuikučių" grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Rūta bei muzikos vadove Audrone vyko į Šaukėnų senelių namus, kur visi kartu šoko, dainavo, vaidino, žaidė, vaišinosi ir smagiai leido laiką.

Kaziuko mugės metu ,,Zuikučių" grupės ugdytiniai surinktus pinigus išleido būtiniausioms priemonėms seneliams nupirkti. Didžiuojamės Jumis.

Širdies vedami

2019-03-28

Ketvirtadienio popietę auklėtoja Vaiva dalyvavo Šiaulių miesto ikimokyklinių įstaigų pedagogų poezijos šventėje ,,Širdies vedami", kurią organizavo lopšelis - darželis ,,Rugiagėlė".

Sportuok su pasakų personažais

2019-03-28

Kovo 28d. Smalsučių ir Kodėlčiukų grupių vaikai keliavo į Saulėtekio gimnaziją, kur dalyvavo  smagioje sporto šventėje, skirtoje teatro dienai paminėti ,,Sportuoju su pasakos personažais".

Vaikai keliavo į pasakas ,,Trys paršiukai", ,,Kūlverstukas", ,,Vištytė ir gaidelis", ,,Vilkas ir septyni ožiukai" ir ten atliko smagias estafetes. Pabaigoje jie kartu su ragana atliko neįtikėtinus burtus, po kurių gavo saldžias dovanėles ????

Tarpgrupinis projektas

2019-03-28

,,Linksmučių" ir ,,Naminukų" grupės ugdytiniai minėdami tarptautinę teatro dieną vykdė tarpgrupinį projektą, kurio metu vaidino vieni kitiems pasakas. 

Inkilų kėlimo šventė

2019-03-27

Kovo 27 d. ,,Spindulėlių" grupės vaikai dalyvavo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro organizuotame renginyje ,,Paukščių inkilų paroda-konkursas" prie ,,Geležinės lapės". Labai dėkojame Gretos, Rugilės, Oresto, Austėjos tėveliams už pagamintus inkilus ir džiaugiamės, kad galime prisidėti prie gamtos saugojimo. Gautos padėkos ir dovanėlės džiugino vaikus. Keletą inkilų įkėlėme ir prie savo darželio. Stebėsime apsigyvenusius paukštelius.