• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Miniatiūrų paroda

2021-06-03

Mūsų darželio sporto salėje ekponuojama Lieporių mikrorajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir gegužių progimnazijos pradinių klasių mokinių paroda "Pro vaikystės langą".

 

Miniatūros kurtos įvairiomis technikomis: piešimo, tapybos priemonėmis, aplikacija, lipdymas ir kitomis unikaliomis raiškos priemonėmis. Kiekviena ugdymo įstaiga pristatė ne mažiau kaip 100 miniatiūrų, kuriose meninės raiškos priemonėmis vaikai atskleidžia savo pasaulį, pojūčius, vaizdinius.

 

Parodos dalyviai: Lieporių mikrorajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų "Bitė", "Gintarėlis", "Vaikystė", "Pasaka", "Smalsieji pabiručiai", "Trys nykštukai", "Voveraitė", "Varpelis" ugdytiniai, tėvai, pedagogai  ir Gegužių  progimnazijos pradinių klasių mokiniai, pedagogai.

Parodos organizatoriai Šiaulių lopšelis - darželis "Vaikystė".

Mes ir vėl turime ūkį

2021-06-03

Trijų nykštukų bendruomenė ir vėl turi ūkį. Šią savaitę pas mus svečiuojasi vištos ir triušiai. Dėkojame Patricijos, Huberto ir Emos tėveliams už paskolintus augintinius. 

Visi darželio vaikai galvojo augintiniams vardus ir vyriausieji darželio vaikai burtų keliu išrinko. Susipažinkite:

Baltas triušis - Bartas.

Pilkas triušis - Pūkis.

Vištos - Mikė ir Raibutė.

Ar atspėsite kas dar keliauja į svečius?

Kiemo šventė

2021-05-31

Kaip ir kasmet mokslo metus užbaigiame viena smagiausių švenčių - kiemo švente. Dūkome, šėlome, sportavome, piešėme, kūrėme ir kitaip išdykavome taip kviesdami vasarą į savo kiemą. 

Smagios ir šiltos vasaros Trijų nykštukų bendruomene!

Išlydėjome priešmokyklinukus

2021-05-28

Pasipuošę, gal šiek tiek virpančiomis širdelėmis, trykštantys energija ir vasaros laukimu, kaip ir kasmet rinkomės išlydėti priešmokyklinukų. Šokome, dainavome, deklamavome, net paskutinius patikrinimus išlaikėme, buvome įvertinti ir apdovanoti darželio baigimo proga. 

Vaikus ugdė pedagogės Virginija ir Asta bei padėjėja Julita. 

Sėkmingo skrydžio Trijų nykštukų pugiukai!

Dar kartą ačiū

2021-05-26

Dar kartą bendruomenei tariame AČIŪ. Už 1,2 % paramą įsigytas kupolas, kuriame jau aktyviai vykdome veiklas.

Olimpinė karta

2021-05-29

Valio!  Darbo grupė parengė paraišką, ją vertino LTOK olimpinio švietimo direkcija ir skirta 400 eurų dotacija. Jau kitais mokslo metais keliausime susipažinti su įvairiomis sporto šakomis, o jei pandeminė padėtis šalyje negerės, lėšos bus skirtos sportinio inventoriaus įsigijimui. 

Komandai linkime sėkmės darbuose!

Dalinamės patirtimi

2021-05-13

Ketvirtadienio rytmetį auklėtoja Rūta dalinosi gerąja patirtimi apie ugdymo proceso organizavimą su projekto ,,Tęsk" dalyvėmis, lopšelio - darželio ,,Bitė" pedagogėmis. 

Metodinė diena

2021-04-27

Balandžio 27d. tikslinės partnerystės pagrindu Šiaulių lopšeliai-darželiai ,,Trys nykštukai" ir ,,Ąžuoliukas" bei Klaipėdos lopšelis-darželis "Inkarėlis" organizavo metodinę dieną. Virtualaus susitikimo tikslas - pasidalinti gerąja patirtimi apie ikimokyklinio amžiaus vaikų socialinį-emocinį ugdymą.

 

Mūsų įstaigą atstovavo ir pranešimus skaitė:

 

  • vyr. auklėtoja R.Laucytė ,,Šeimos ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos dermė ugdant vaikų emocinį intelektą";
  • vyr. socialinė pedagogė J.Žinevičienė ,,Savo jausmų ir emocijų atpažinimo ugdymas, naudojant įsivardijimo metodą: būdai ir priemonės";
  • direktorės pavaduotoja ugdymuin E.Galkauskienė ,,SEU bendruomenėje. Mada ar būtinybė?".

 

Džiaugiamės turinigu laiku kartu ir įgytomis patirtimis.

Prasideda teniso pamokėlės

Mūsų darželis prisijungė prie projekto JTI (teniso integracija į švietimo bei ugdymo įstaigas). Jau gavome teniso inventorių ir pradedame teniso pamokėles.

Gavome dovanų

2021-04-30

Mūsų įstaiga jau nebe pirmus metus dalyvauja vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje. Tai Europos Sąjungos mokykloms skirta programa, kuriai įgyvendinti teikiama Europos Sąjungos finansinė parama. Vaikams vaisiai ir daržovės yra tiekiamos kiekvienais mokslo metais nuo spalio 1 d. iki gegužės 31 d. Vaikui skiriamą porciją sudaro vienas iš produktų: obuolys, kriaušė, pjaustytos morkos iki 200 g. Vaisių ir daržovių produktai dalijami tris kartus per savaitę. Pieno produktai (pienas arba jogurtas) dalijami 3 kartus per savaitę.

Kartu su įstaigos perkamu maistu, mūsų įstaigos vaikai KASDIEN gauna vaisių ir daržovių bei 3 kartus per savaitę pieno produktų.

Balandžio pabaigoje įstaigos, dalyvaujančios šioje programoje gavo dovanų - 8 stalo žaidimus. Džiaugiamės dovanomis!

Sodo papildymas

2021-04-20

Mūsų įstaiga dalyvauja Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo programoje, todėl buvome pakviesti susikurti savo sodą. Balandžio 20-ąją darželio ugdytinius aplankė MB "Arbora" darbuotojai, kurie mūsų kieme pasodino 5 obelų ir 2 kriaušių sodinukus. Taip vaikai bus skatinami susipažinti su sodinukų veislėmis, kriaušių bei obuolių auginimo ypatumais, vėliau medelius prižiūrėti, puoselėti bei ragauti išaugintus gardžius vaisius.

 

Žemės ūkio ministerija vaikų sodams skyrė 7 tūkst. obelų ir kriaušių sodinukų. Projektą administruoja VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra. 

 

Daugiau skaityti: https://zum.lrv.lt/lt/naujienos/daugiau-kaip-tukstantis-mokyklu-ir-darzeliu-tures-savo-sodus 

 

Dainuoju vaikystę

2021-04-20

Balandžio 20-ąją darželio ugdytiniai kartu su muzikos mokytoja Ernesta dalyvavo nuotoliniame miuzikle "Dainuoju vaikystę".

Dėkojame Socialinių mokslų kolegijos studentei Ievai Mikalauskaitei , kuri kūrė miuziklą „Dainuoju vaikystę“. Tai nuostabi, šilta ir žaisminga istorija, kuri suaugusiems priminė KAS YRA VAIKYSTĖ! Mieganti močiutė ir nuobodžiaujančios anūkės sukūrė koncertinį žaidimą.