• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Siūlome darbą ikimokyklinio ugdymo auklėtojui

2018-06-08

Kviečiame prisijungti prie mūsų pedagogų kolektyvo. Nuorodą į skelbimą rasite čia

Rieda kamuoliukas, šypsosi švilpukas

2018-06-01

Judesio korekcijos mokytoja Asta Pilkytė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Karolina Čepauskaitė organizavo metodinę dieną "Rieda kamuoliukas, šypsosi švilpukas", skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Į darželį draugiškai sužaisti futbolo varžybas ir linksmai praleisti laiką susirinko vaikai iš kitų ugdymo įstaigų - Šiaulių logopedinio lopšelio-darželio, lopšelių-darželių  "Bangelė", "Drugelis", "Kregždutė", "Voveraitė". Po varžybų dalyviai apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.

Tradicinė kiemo šventė

2018-05-31

Kaip ir kasmet, Šiaulių lopšelio-darželio "Trys nykštukai" bendruomenė vasarą pasitiko tradicinėje kiemo šventėje. Šiemet turėjome galimybę dalyvauti įvairiose akcijose ir atrakcijose: šokinėti ant batuto, išdykauti vandens atrakcionų parke, atlikti nuotaikingas sportines užduotis, tapti meninkais, fotomodeliais ir kūrėjais, improvizuoti įvairiausiais muzikiniais instrumentais arba tiesiog ramiai paiškylauti.

Mažeikių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų vizitas

2018-05-29

Vizito metu kolegoms pristatyta ugdomoji lauko ir vidaus aplinka, pasidalyta gerąja patirtimi apie įstaigos veiklos tobulinimą, tėvų įsitraukimo galimybes. Mažeikių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų direktoriams pristatytas pranešimas "Geros mokyklos koncepcijos taikymas Šiaulių lopšelyje-darželyje "Trys nykštukai".

Priešmokyklinukų atsisveikinimas su darželiu

2018-05-25

"Smalsučių" ir "Kodėlčiukų" grupių ugdytiniai išleistuvių proga jaunesniems draugams ir visai darželio bendruomenei dovanojo pamokantį spektaklį "Žiogas ir skruzdėlytės", nuotaikingas daineles apie nerūpestingą vaikystę ir draugystę. Būsimi priešmokyklinukai draugams linkėjo sėkmės mokykloje, teikė dovanėles. Sveikinimo žodžių negailėjo ir pačių geriausių įspūdžių mokykloje linkėjo darželio direktorė D. Dargienė. Šventę vainikavo "Smalsučių" grupės vaikų ir tėvų dovanotų medelių sodinimas kiemelyje.

"Smalsučių" grupės vaikai pristatė spektaklį socialiniams partneriams

2018-05-23

"Smalsučių" spektaklio "Muzikantas, velnias ir Perkūnas" turas tęsiasi: muzikinė pasaka pristatyta socialiniams partneriams - Šiaulių lopšelių-darželių "Varpelis", "Dainelė" ugdytiniams ir Dainų, "Rasos" "Romuvos" progimnazijų priešmokyklinukams. Ačiū aktoriams ir žiūrovams!

Atidaryta vaikų keramikos darbų paroda

2018-05-23

Trečiadienio popietę rinkomės į Šiaulių m. savivaldybės Viešosios bibliotekos Lieporių filialą, kuriame atidaryta Keramikos būrelį lankančių ugdytinių darbų paroda. Atidarymo metu ne tik turėjome galimybę pasigrožėti vaikų darbais, pasidžiaugti nuotraukose užfiksuotomis akimirkomis, bet ir išklausyti būrelio vadovės, ADI keramikos studijos įkūrėjos Audronės Bersėnaitės pranešimą apie keramikos darbų kūrimo procesą nuo idėjos iki rezultato. Paroda veiks iki birželio 22 d. Kviečiame aplankyti.

Judame šokio ir muzikos ritmu

2018-05-22

"Smalsučių" grupės ugdytiniai  su auklėtoja Raimonda  Gečiene ir judesio korekcijos mokytoja Asta Pilkyte dalyvavo sporto šventėje - konkurse "Judėkime šokio ir muzikos ritmu", kurį organizavo Šiaulių Sanatorinė mokykla. Komanda prisistatė skanduote, šoko pagal M. Mikutavičiaus dainą. Vėliau organizatoriai vaišino svečius deguonies kokteiliais, Darius Marcinkus mokė šokio hip hopo ritmu.

Smagūs tyrinėjimai, bandymai, eksperimentai

2018-05-16
Vaikų ir pedagogų konferencijoje "Smagūs tyrinėjimai, bandymai, eksperimentai", vykusioje lopšelyje-darželyje "Pasaka", "Smalsučių" grupės ugdytiniai susitiko su priešmokyklinukais iš Dainų ir Romuvos progimnazijų, Jėzuitų mokyklos, lopšelių-darželių "Varpelis" ir "Pasaka". Konferencijos tikslas - stiprinti STEAM dalykų integraciją į ugdomąjį procesą, ugdyti vaikų kritinį mąstymą, pasitelkiant bandymus ir tyrinėjimus priešmokykliniame ugdyme, supažindinti vaikus su supančiu pasauliu, pasitelkiant lauko tyrinėjimus. "Smalsučiai" prisistatymo metu skaitė eilėraštį "Mažasis tyrinėtojas", vėliau pristatė vaizdinį pranešimą "Bandau, stebiu, tyrinėju", pademonstravo eksperimentą su vandens buteliuku. Konferencijai vaikus ruošė auklėtoja Raimonda Gečienė.

Futboliukas apvalus - suburia gerus draugus

2018-05-16

"Kodėlčiukų" grupės ugdytiniai atstovavo darželį sportiniame rytmetyje "Futboliukas apvalus - suburia gerus draugus", vykusiame Šiaulių lopšelyje-darželyje "Varpelis". Vaikai nuotaikingai mankštinosi, kartu su pedagogais atliko fizinius pratimus, kūrybiškai panaudojant futbolo kamuolius bei dalyvavo draugiškose futbolo varžybose.

Saulutė šviečia - į kiemą kviečia

2018-05-10

Visą savaitę lepinantys vasariškai šilti orai - puiki galimybė saviraiškai ir kūrybai lauke.

Kamuolio diena

2018-05-10

Gegužės 10-oji - pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena. Kadangi Šiaulių l.-d. "Trys nykštukai" įsitraukė į sportinį projektą "Kamuolio diena - 2018", judesio korekcijos mokytoja šią dieną ryto mankšteles ir sportines veiklas organizavo su kamuoliais. Vaikai entuziastingai atliko estafetes, lavino koordinaciją, pusiausvyrą, o užsiėmimų pabaigą vainikavo žaidimai su parašiutu ir spalvotais kamuoliukais.