• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Šviesos diena

2018-12-13

Ketvirtadienio rytą didžiuosius darželio vaikus aplankė Rasos progimnazijos mokiniai, kurie pasveikino mus su šviesos diena.

Au ir Miau už sočius pilvukus

2018-12-13

Visa Letenėlės komanda dėkoja Šiaulių lopšeliui-darželiui už bendradarbiavimą ir surinktas gėrybes. Visi mūsų globotiniai sako Au ir Miau už jų sočius pilvukus. Šventės jiems bus laimingos :)

Zuikučių grupės projektas

2018-12-10

Rugsėjo - gruodžio mėnesiais "Zuikučių" grupės bendruomenė vykdė grupės projektą "Aš mažasis Šiaulietis". Projekto metu grupės bendruomenė aktyviai dalyvavo miesto bei įstaigos renginiuose:

  • Eisena, skirta Šiaulių miesto gimtadieniui paminėti;
  • Šimtmečio bėgimas - saulės mūšis 2018;
  • Moliūgų paroda Ch. Frenkelio vilos parke;
  • Šiaulių krepšinio klubo "Šiauliai" treniruotė, varžybos;
  • Šiaulių jojimo klubas.

Ačiū Jūsų įkvepiančiai komandai ir linkime toliau aktyviai burtis į bendrus renginius.

Kalėdinių lauko dekoracijų paroda

2018-12-06

Dėkojame auklėtojoms Elvyrai Mickuvienei ir Daurai Atgalainienei už sukurtus "Tris nykštukus", kurie papuošė Ch. Frenkelio vilos parką.

Gruodžio 6 d. Ch. Frenkelio viloje vyko dar vienos kalėdų eglutės įžiebimas ir veikė Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių kūrybinių darbų paroda „Žaisliukai 100-mečio eglutei" ir Šiaulių miesto lopšelių-darželių „Saulutė“, „Žibutė“, „Trys nykštukai“, „Berželis“, „Gluosnis“, „Salduvė“ kalėdinių lauko dekoracijų paroda.

Kviečiame apsilankyti Ch. Frenkelio viloje ir pasigrožėti vaizdais.

Kalėdų eglutės įžiebimas

2018-12-06

Ketvirtadienio vakarą lopšelio - darželio bendruomenė įžiebė įstaigos eglutes.Ačiū visiems už šokius, dainas, pasakas, šypsenas, pasidalintas svajones, šviesą ir šilumą kuria spinduliavote.

Dėkojame nuostabiam kalėdų seneliui, kuris ne tik išklausė mažųjų ir didžiųjų vaikų svajones, susirinko slaptus laiškus, bet ir sukūrė šiltą ir jaukią atmosferą. 

Ramaus ir šilto adventinio laikotarpio.

Nykštukų bėgimas

2018-12-05

Trečiadienio rytą lopšelio - darželio vaikai kartu su auklėtojomis dalyvavo Respublikinėje pramogoje "Nykštukų bėgimas. Žiema 2018". Apšilome, bėgome, krykštavome, dainavome ir pramogą užbaigėme šilčiausiais apsikabinimais.

Bendruomenės kūrybos vakaras

2018-12-04

Antradienio vakarą maži ir dideli rinkosi į bendruomenės kūrybos vakarą, kurio metu kūrėme įvairiausius papuošimus darželiui papuošti. Dėkojame visiems dalyviams už puikią nuotaiką, netikėtas ir pačias įdomiausias idėjas bei kompozicijas.

Naminukų grupės bendruomenė dalyvavo viešojoje bibliotekoje surengtame vakare "Šv. Kalėdų tradicijos mano namuose", kur taip pat kūrė papuošimus kalėdų eglei, atliko pasirodymą bei dalyvavo parodos atidaryme.

Kviečiame pasigrožėti užfiksuotomis akimirkomis.

Eksperimentas - bakterijos

2018-12-04

Nykštukų ir Naminukų grupių vaikai antradienio rytmetį su visuomenės sveikatos specialiste Karolina atliko eksperimentą - tyrė kiek bakterijų gyvena ant jų rankyčių (pačiupinėję bakterijų maišelį ir pašvietę žibintuvėliu, vaikai išvydo daug taškelių -bakterijų). Rankytes nuplovę pagal visas taisykles, atliko bandymą dar kartelį ir pamatė, kad ant rankų bakterijų nebeliko. Vaikai aptarė, kada būtina plautis rankas, kas gali atsitikti jų neplaunant.

Akcija Šiaulių letenėlės globotiniams

2018-11-28

Trečiadienio rytmetis "Zuikučių" grupei prasidėjo kitaip - juos aplankė "Šiaulių letenėlės" globotinis, katinėlis Belzebubas. Vaikai klausėsi ne tik savanorių pasakojimo apie katinėlį, bet ir aptarė, kokia yra gyvūno priežiūra, kokių priemonių jo auginimui reikia ir kaip saugiai elgtis su gyvūnų. Vaikai pasakojo ir savo istorijas, kalbėjo apie gyvūnų jausmus.

Dėkojame "Šiaulių letenėles" savanorei Silvijai už apsilankymą ir smagias dovanėles vaikams. Šventiniu laikotarpiu bus renkama parama Letenėlės globotiniams. Paramą galite palikti grupėse.

 

 

Ko labiausiai reikia "Šiaulių letenėlės" globotiniams?

Kokybiško sauso ėdalo (premium, super premium klasė, kad gyvūnai gautų reikalingų maisto medžiagų);

konservų;

dubenėlių;

parazitų naikinimo priemonių;

palučių (9x60 cm.);

šiltų apklotų;

kraiko;

atkaklių;

brezentinių pavadėlių (3m ilgio);

popierinių rankšluosčių;

vienkartinių pirštinių;

žaislų katėms ir šunims (gali būti pagaminti pačių žmonių, švarūs seni pliušiniai žaislai be pavojingų praryti detalių, be užpildo burbuliukais).

 

 

Kviečiame visus prisijungti prie šios gražios akcijos!!!

Bendruomenės boulingo turnyras

2018-11-28

Trečiadienio vakarą vyko bendruomenės boulingo turnyras, kuriame dalyvavo virš 130 dalyvių. AČIŪ visiems dalyviams ir organizatoriams už sukurtą nuostabią šventę, puikiausias emocijas, šiltą ir jaukią aplinką bei už Jūsų plačiausias šypsenas ir žvilgančias akis!!!

Visas užfiksuotas akimirkas galima parsisiųsti čia: https://wetransfer.com/downloads/757a45d826a62f514433505970e048e420181129085124/453b92280cb3bac6563bc2e92188c35820181129085125/2e764c

 

Projektas "Sveikos mažos pėdutės"

2018-11-28

Plokščiapėdystė – tai dažniausiai pasitaikanti pėdos deformacija, kuri susiformuoja tada, kai pėdų raiščiai ir kojų raumenys yra susilpnėję. Vaikai iki 3 metų yra plokščiapėdžiai, o nuo 3 metukų jau turi pėdos skliautus.

Todėl judesio korekcijos pedagogė Asta kartu su Naminukų grupės auklėtoja visą savaitę vykdė projektą "Sveikos, mažos pėdutės". Vaikai darė pėdų antspaudus, kūrė įvairius darbelius, žiūrėjo edukacinį filmuką apie pėdutes, žaidė aktyvius žaidimus ir žinoma atliko pėdų mankštas.

Tolerancijos diena

2018-11-26

Pirmadienio rytas nušvito margiausiomis spalvomis. Vaikai kartu su auklėtojomis minėjo tarptautinę tolerancijos dieną. Visi kartu turėjome rimtą pokalbį apie toleranciją, išsprendėme didžiulę problemą (kaip susidraugauti susipykusiems draugams), kartu šokome, dainavome, vienas kitam dovanojome šypsenas, bučinius ir apkabinimus.