• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Advento pradžia

2019-12-02

Pirmadienį kartu su žiemos pradžia darželyje prasidėjo ir ramus, ilgai lauktas adventinis laikotarpis, kurio metu visas likusias savaites iki Šv. Kalėdų vaikai kas rytą prie degančių advento vainiko žvakučių klausysis auklėtojų skaitomų pasakų.
Apie adventą, advento vainiką, žvakes, jų spalvas ir reikšmę vyresniesiems darželio vaikams pasakojo Švenčiausios mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčios klebonas Vytautas Kadys. Vaikai giedojo išmoktas giesmeles, maldeles, eilėraščius ir pasižadėjo būti labai geri. 

Pasakų skaitymas vyksta kiekvieną rytą 8.30 val. (tikslus grafikas sistemoje ,,Mūsų darželis") kviečiame dalyvauti.

Dėkojame bendruomenei prisidėjus prie įstaigos puošimo. Jūsų darbeliai pakabinti įstaigos koridoriuose bei puošia kalėdų eglutę sporto salėje. O gražiausieji žaisliukai puošia Ch. Frenkelio vilos parką.

Laimės keksiukai

2019-11-29

Ketvirtadienio popietę darželyje vyko VII-oji Šiaulių miesto švietimo įstaigų  paramos akcija ,,Laimės keksiukai", o penktadienio popietę PC Akropolis  renginyje ,,Gera žinia! Kalėdos tuoj bus čia" mūsų įstaigą atstovavo ,,Smalsučių" grupės ugdytiniai ir auklėtoja Rūta.

Akcijos metu surinkta 431,17 eur., kurie bus skirti vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Šiais metais parama bus skirta Gyčio Šidlausko, Henriko Volodkos, Urtės Žaliūkaitės ir Martyno Grikšto socialinės aplinkos gerinimui.

Dėkojame tėveliams ir įstaigos darbuotojams prisidėjusiais prie akcijos nuostabiais kepiniais, pinigėliais, palaikymu, šypsenomis ir gera nuotaika. Gerumo virusas paskleistas...

Svečiuose ,Drevinukas

2019-11-22

Penktadienio rytmetį spalvingiausiomis nuotaikomis nudažė Drevinukas. Vaikai stebėjo spektaklį ,,Kaip Drevinukas laimę surado". Spektaklio pagrindinė mintis - muzikinis, estetinis ir tautinis vaikų auklėjimas.

 

Padėka bendruomenei

2019-11-19

Dėkojame bendruomenei, kad gerais darbais ir būvimu kartu prisidedate prie įstaigos tobulėjimo ir materialinės bazės turtinimo. 

  •  ,,Smalsučių" grupės ugdytinių tėveliams už parengtą ir pristatytą pranešimą ,,Augame ir kuriame kartu" Respublikinėje tęstinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinėje - praktinėje konferencijoje ,,Žaidimas ugdymu - ugdymas žaidimu - 2".

 

  • Ūlos mamytei Aušrai už suorganizuotą fotosesiją darželyje, kurios fotografijas naudosime įstaigos viešinimo tikslais.

 

  • Tėveliams, kurie pasikviečia mažuosius draugus į savo darbovietes ir suorganizuoja nepamirštamas ekskursijas.

 

  • Visiems, kurie dalinasi idėjomis ir padeda jas įgyvendinti (Ado tėčiui už idėją ,,Nykštukų ūkis", ...)

 

  • Visiems tėveliams, kad prisidedate naujais ir jūsų vaikų išaugtais žaislais bei priemonėmis įstaigos erdvių kūrimui.

Dėkojame visai bendruomenei už iniciatyvų palaikymą, naujas idėjas, motyvaciją naujiems ir jau pradetiems darbams užbaigti. Aukime ir kurkime visi kartu!

 

Direktorė Danguolė Dargienė.

 

šokių diena

2019-11-11

Rausvi ir raudoni, pasipuošę ir su puikiausia nuotaika rinkomės į sporto salę, kur šėlome, šokome, dainavome ir šauniai minėjome paskutiniąją darželio gimtadienio dieną. 

Dėkojame visai bendruomenei prisidėjusiai prie bendros šventės.

Linkėjimų diena

2019-11-10

Linkėjom darželiui augti, tobulėti ir gyvuoti dar ilgai ilgai...

Pačius nuoširdžiausius linkėjimus sudėjome į bendrą filmuką, kuris yra pas grupių auklėtojas.  Dėl asmens duomenų apsaugos įstatymo filmuko platinti socialiniuose tinkluose negalime, todėl tėvelių komitetų pirmininkai platina filmukus savarankiškai.

Sportadienis

2019-11-13

Trečiadienis - sportadienis!

Rytas prasidėjo smagiausiomis mankštomis. O vėliau rinkomės į atrakcijas ,,Sportuojančiuose" koridoriuose, kur savo jėgas išbandė ir mažiausieji ir didžiausieji  darželio ugdytiniai.

Prieš pat pietus įstaigoje apsilankė savanorės ir Ragainės progimnazijos, kurios susipažino su auklėtojo profesija.

Vakare rinkomės į boulingo turnyrą, kuriame dalyvavo gausybė bendruomenės narių. Ir krykštavome iš laimės, ir salžiai kvatojome, ir patyrėme pirmuosius pralaimėjimo kartėlius,bet svarbiausia visi kartu šventėme darželio jubiliejų.

 

Dėkojame bendruomenei, už iniciatyvų palaikymą ir aktyvų dalyvavimą įstaigos gyvenime!

 

Daugiau boulingo turnyro nuotraukų.

Apkabinome darželį

2019-11-12

Pasipuošę mėlynai, pilnom saujom balionų ir kupini puikios nuotaikos rinkomės į darželį antradienio rytą. Kieme šokome, dainavome, išdykavome ir savo mažomis rankytėmis apkabinome patį mylimiausią darželį.

O po pietų svečiuose apsilankė socialiniai partneriai ,,Rasos " progimnazijos mokinės, kurios susipažino su auklėtojo profesija ir pažadėjo būti pačiomis geriausiomis pedagogėmis.

.. ir gimtadienį švęsti pradėjome!

2019-11-11

... ir gimtadienį švęsti pradėjome! 

Pirmadienis - vaišių diena! Gaminome, skanavome ir degustavome, smaližiavome ir draugus vaišinome. Vaikai kartu su auklėtojomis ir tėvais gamino skaniausius vaisių vėrinukus, salotas, spaudė sultis, eksperimentavo gamindami kokteilius. O darbuotojai buvo pakviesti į Šiaulių miesto sveikatos biuro organizuojamas praktines dirbtuves ,,Vaivorykštė lėkštėje".

Smaližiukai auga kartu

2019-11-11

Mažieji smaližiukai rudenį sutiko darželyje. Vaikai mokėsi rūšiuoti,skirstyti, lipdyti, klijuoti, piešti, žaisti kartu. Keliavo žaisti į sporto salę, žaidė koridoriuose, kieme. Smaližiukai auga kartu ! 

Mažyliai džiaugiasi kartu

2019-11-10

„Mažylių“ grupės vaikai - vieni mažiausių darželio vaikų, bet jie kasdien aktyviai žaidžia, vis kažką naujo sužino,  bendrauja tarpusavyje, domisi supančiu pasauliu, tyrinėja ir mėgaujasi buvimu darželyje.

 

Keletą savaičių vaikai kartu su auklėtojomis šnekėjo apie rudenį, jo  gėrybes, susipažino su daržovėmis ir vaisiais, bandė jas rūšiuoti pagal spalvas ir dydį, atliko įvairius meninius darbelius, o galiausiai draugiškai kartu su kita lopšelio grupe  degustavo įvairias rudenines daržoves bei vaisius. O kur dar rudeninės šėlionės su lapais  lauke... Ach, kaip smagu mums augti ir kuti kartu ???? !!!

Boružiukai pamilo rudenį

2019-11-09

,,Boružiukų" grupės vaikai mokėsi pamilti rudenį ir juo grožėtis. Lauke tyrinėjo aplinką, rinko lapus, kaštonus, giliukus... iš kurių grįžę į grupę pagamino ,,Rudens dėžę". Kadangi kaštonų turėjo labai daug, sugalvojo ir sveikatinimosi priemonę "Kaštonų masažas", kur vaikučiai basi vaikščiojo kaštonų takeliu, masažuodami kojytes. Ruduo toks turtingas ir gražus! O Jūs ar spėjote pasigrožėti rudeniu?