• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Tobulėjame

2021-09-04

Šiltą rugsėjo šeštadienį darželio darbuotojai skyrė tobulėjimui. Kartu su Mokymosi mokyklos vadovu, lektoriumi, mokymosi namų "Patirčių slėnis" įkūrėju Luku Benevičiumi dalyvavome komandos stiprinimo vakaronėje. Kartu mokėmės bendrauti, klausytis, išgirsti ir tinkamai komunikuoti. 

Pradedamas ekologiškas maitinimas

2021-09-01

Džiaugiamės, kad mūsų darželis gavo paramą pagal Ekologiškų ir Nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų vartojimo skatinimo ikimokyklinio ugdymo įstaigose projektą. Todėl jau nuo š.m. rugsėjo 1d. vaikams dalinai tiekiami ekologiški maisto produktai (pieno produktai, kiaušiniai, mėsa, duona, vaisiai, uogos ir daržovės).

 

Jau nuo š.m. Rugsėjo 1d. mūsų darželis dalyvauja projekte ir vaikai dalinai maitinami ekologiškais maisto produktais.

Sveiki sugrįžę nykštukai

2021-09-01

Kiekviena rugsėjo 1-oji – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. 

O šiandien diena -  spalvinga, kupina įspūdžių,džiaugsmo ar jaudulio ašarų, šypsenų, muzikos, šėlionių ir geros nuotaikos. Šiomis emocijomis ir pripildykime šių metų knygą gyvybe, džiaugsmu ir kūrybingomis mintimis!

Su mokslo ir žinių diena, bendruomene!

 

Pasimatome jau labai greit

2021-09-01

Ieškome kolegos

2021-08-18

Darbščios vaikų rankytės ir žvitrios akytės ieško naujo komandos nario (ikimokyklinio ugdymo pedagogo). Dokumentai priimami iki 2021-08-25. 

Prašymas

Skelbimas

Įstaiga dalyvauja LEAN projekte

2021-07-26

Šiaulių lopšelis - darželis "Trys  nykštukai" dalyvauja iš Europos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte ,,LEAN MODELIO DIEGIMAS ŠIAULIŲ MIESTO IKIMOKYKLINĖSE ĮSTAIGOSE".

 

LEAN projektu siekiama gerinti paslaugų kokybę ir didinti teikiamų paslaugų prieinamumą.

 

Projekto pradžia – 2021-07

Projekto pabaiga- 2022-05

 

Daugiau apie projektą skaityti: https://www.trysnykstukai.lt/lean 

 

Miniatiūrų paroda

2021-06-03

Mūsų darželio sporto salėje ekponuojama Lieporių mikrorajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir gegužių progimnazijos pradinių klasių mokinių paroda "Pro vaikystės langą".

 

Miniatūros kurtos įvairiomis technikomis: piešimo, tapybos priemonėmis, aplikacija, lipdymas ir kitomis unikaliomis raiškos priemonėmis. Kiekviena ugdymo įstaiga pristatė ne mažiau kaip 100 miniatiūrų, kuriose meninės raiškos priemonėmis vaikai atskleidžia savo pasaulį, pojūčius, vaizdinius.

 

Parodos dalyviai: Lieporių mikrorajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų "Bitė", "Gintarėlis", "Vaikystė", "Pasaka", "Smalsieji pabiručiai", "Trys nykštukai", "Voveraitė", "Varpelis" ugdytiniai, tėvai, pedagogai  ir Gegužių  progimnazijos pradinių klasių mokiniai, pedagogai.

Parodos organizatoriai Šiaulių lopšelis - darželis "Vaikystė".

Mes ir vėl turime ūkį

2021-06-03

Trijų nykštukų bendruomenė ir vėl turi ūkį. Šią savaitę pas mus svečiuojasi vištos ir triušiai. Dėkojame Patricijos, Huberto ir Emos tėveliams už paskolintus augintinius. 

Visi darželio vaikai galvojo augintiniams vardus ir vyriausieji darželio vaikai burtų keliu išrinko. Susipažinkite:

Baltas triušis - Bartas.

Pilkas triušis - Pūkis.

Vištos - Mikė ir Raibutė.

Ar atspėsite kas dar keliauja į svečius?

Kiemo šventė

2021-05-31

Kaip ir kasmet mokslo metus užbaigiame viena smagiausių švenčių - kiemo švente. Dūkome, šėlome, sportavome, piešėme, kūrėme ir kitaip išdykavome taip kviesdami vasarą į savo kiemą. 

Smagios ir šiltos vasaros Trijų nykštukų bendruomene!

Išlydėjome priešmokyklinukus

2021-05-28

Pasipuošę, gal šiek tiek virpančiomis širdelėmis, trykštantys energija ir vasaros laukimu, kaip ir kasmet rinkomės išlydėti priešmokyklinukų. Šokome, dainavome, deklamavome, net paskutinius patikrinimus išlaikėme, buvome įvertinti ir apdovanoti darželio baigimo proga. 

Vaikus ugdė pedagogės Virginija ir Asta bei padėjėja Julita. 

Sėkmingo skrydžio Trijų nykštukų pugiukai!

Dar kartą ačiū

2021-05-26

Dar kartą bendruomenei tariame AČIŪ. Už 1,2 % paramą įsigytas kupolas, kuriame jau aktyviai vykdome veiklas.

Olimpinė karta

2021-05-29

Valio!  Darbo grupė parengė paraišką, ją vertino LTOK olimpinio švietimo direkcija ir skirta 400 eurų dotacija. Jau kitais mokslo metais keliausime susipažinti su įvairiomis sporto šakomis, o jei pandeminė padėtis šalyje negerės, lėšos bus skirtos sportinio inventoriaus įsigijimui. 

Komandai linkime sėkmės darbuose!