• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Kaip valytis dantukus?

2019-07-09

Pirmadienį ir antradienį įstaigoje lankėsi Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuro burnos higienos specialistė Agnė Žymantaitė, kuri vaikams vedė teorines ir praktines pamokėles apie dantukų priežiūrą.

Vasaros malonumai

2019-07-03

Birželis mus lepino šiltais orais, o veiklos leido pasidžiaugti visais vasaros malonumais.

... liko surasti tik paparčio žiedą...

2019-06-21

Birželio 21d. mūsų įstaigos bendruomenė šventė Jonines, Rasines. Vaikai susipažino su šios šventės tradicijomis: ėjo pro stebuklingus vartus ir prausėsi ryto rasa,kad visus metus būtų sveiki. Visi smagiai pašokome, padainavome ir nusipynėme gražiausių vainikų. Taip pat nepamiršome pagerbti ir įstaiga lankantį Joną bei auklėtoją Rasą.
Dekojame visai bendruomenei už bendradarbiavimą.

Beliko surasti tik paparčio žiedą... ???? su artėjančiomis Joninemis!

Būk saugus vasarą

2019-06-13

Kaip elgtis saugiai prie vandens, miške ar žaibuojant? O ką devėti ir kaip apsisaugoti nuo saulės? Kaip saugiai važiuoti dviračiu ir dar daug kitų klausimų išsiaiškinosi vaikai ir sveikatos specialistė Karolina. Po diskusijos mokėsi kaip padėti draugui nutikus nelaimei. Būkime atsargūs visur ir visada!

Civilinės saugos funkcinės pratybos

2019-06-20

Ketvirtadienio rytą įstaigoje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos, kurių metu pagal pateiktą scenarijų darželio vaikai ir darbuotojai evakavosi iš įstaigos ir išklausė edukacinę pamokėlę apie gaisro gesinimą, gaisrininkų darbą bei praktiškai išbandė atvežtą įrangą. 

Mūsų emocijos ,, liejosi per kraštus". Netrūko nerimo ir išgąsčio, garsinių sirenų gaudesio, vandens, smalsių akių ir žinoma vaikiško juoko bei klegesio.

Socialinė akcija ,,Vėjelis

2019-06-20

     Mes gavome dovanų net du vėjelius. Ačiū akcijos iniciatoriams!

 

      Karštoji vasara Lietuvoje įsisiūbavo su didele energija.  Lietuvą užklupę karščiai ne tik džiugina, bet ir kelia rūpestį - skatina atkreipti dėmesį darželiuose, lopšeliuose, mokyklose visą dieną praleidžiančius vaikučius.

 

     Atlikėjas Romualdas Juzukonis, kartu su vaikų pramogų organizatoriais maziejiprincai.lt, matydami diskusijas socialiniuose tinkluose, inicijuoja akciją ,,Vėjelis". 

 

     Būkime pilietiški ir humaniški. Kol valdžia spręs, tieskime pagalbos ranką vaikams ir darželių darbuotojams. Tad kviečiame verslininkus, ūkininkus ir visus geros valios žmones prisidėti prie akcijos ir nupirkti ventoliatorių - VĖJELĮ. Jūsų padovanotą ventiliatorių - vėjelį, maziejiprincai.lt personažai pristatys savo mažiesiems draugams. 

 

Akcijos organizatorius Romualdas 865777080

Akcijos atstovė - savanorė Šiauliuose Rasa 863059000

Pasitinkant vasarą

2019-06-10

Pirmadienio rytmetį ,,Kodėlčiukų" ir ,,Smalsučių" grupių ugdytiniai kartu su auklėtoja Elvyra dalyvavo Šiaulių miesto Lieporių mikrorajono sporto šventėje - metodinėje dienoje ,,Pasitinkant vasarą".

 

Ragaujame sodo gėrybes

2019-06-07

Ir pagaliau mes ragaujame savo sodo gėrybes. Penktadienio pavakarę visa bendruomenė jau ragavo pirmuosius agurkus, ridikėlius bei salotas.

Laukiame derliaus pagausėjimo!

Pasiklydę daiktai ieško savininkų ...

2019-06-06

Sporto salėje, ant palangės padėta dėžė su pasiklydusiais daiktais. Juos galima atsiimti savarankiškai.

Daiktus saugosime iki vasaros pabaigos.

Svečiuose jaunieji pedagogai

2019-06-05

Trečiadienį į įstaigą atvyko šeštokai iš Ragainės progimnazijos, kurie norėjo susipažinti su pedagogo (auklėtojo) specialybe. Džiaugiamės, kad ir vyresniems ir mūsų mažiesiems vaikams patiko abipusis bendravimas. 

Tradicinė kiemo šventė

2019-05-31

Penktadienį užbaigėme mokslo metus. Visą dieną džiaugiamės, šėlome ant batuto, piešėme, dūkome, dainavome. Nors vakare išsimaudėme šiltame lietuje, mūsų nuotaikos tai nesugadino. Dėkojame socialiniams partneriams ,,Rasos " progimnazijai, kurie ne tik supažindino mus su vabalų gyvenimu, bet ir dovanojo nuostabų koncertą, kuriame šoko ir dainavo mūsų buvę ugdytiniai ir jų vadovė Agnė Michalenkovaitė. Šventės nuotaiką kėlė ir smagiausias emocijas kėlė draugai iš Smaragdo miško, kurie žadėjo dar ne kartą sugrįžti.

Dėkojame visai bendruomenei už kupinus džiugų akimirkų mokslo metus bei nuostabią šventę, kurią sukūrėme visi kartu. Bendruomenei linkime smagios ir šiltos vasaros, o su kitais vaikais susitinkame jau pirmadienį švęsti vasaros.

Vaikų forumas

2019-05-31

Paskutiniąją pavasario dieną įstaigoje vyko vaikų forumas ''Šiandienos vaikai - ateities visuomenė". Forumo metu vaikai prisiminė savo teises ir pareigas bei diskutavo aktualiausiomis šiandienos temomis. Priešmokyklinukai iš Rasos progimnazijos, lopšelio - darželio ,,Kūlverstukas" bei ,,Trys nykštukai" diskutavo apie tai nuo ko reikia saugoti vaikus, kas juos turi saugoti, kaip norėtų būti pasveikinti tarptautinės vaikų gynimo dienos proga bei išgrynino begalę pasiūlymų naujai išrinktam prezidentui ir mūsų miesto merui. 

 

Taigi Šiauliuose turėtų būti:

daugiau skulptūrų (pavyzdžiui, gulbė iš akmenų, auksinis vilkas ir pan);

turėtų būti daugiau GARBINGŲ žmonių skulptūrų (pavyzdžiui, Gedimino, Valdo Adamkaus, Dalios Grybauskaitės, Gitano Nausėdos, Artūro Visocko ir t.t..);

turėtų būti pastatyta nauja Dievo šventykla;

šaligatviai turėtų būti spalvoti, pavyzdžiui mozaikos iš spalvotų akmenukų;

turėtų būti daugiau darželių (... ,,nes mes jau nebetelpame"). Darželis galėtų būti boružėlės formos. O ten turėtų būti: sporto salė, dainų salė, dailės studija, krepšinio salė, ledo ritulio salė...). Taip pat turėtumėme patys gamintis maistą ir svarbiausia turėtų dirbti geros auklėtojos: mielos, truputį griežtos, švelnios, paguodžiančios, užjaučiančios ir t.t..

 

O Lietuvos Respublikos prezidentas turėtų padaryti taip, kad Lietuvoje nebūtų pykčio, piktų žmonių, pavojų ir visi draugautų.

 

Forumas skirtas tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.