• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Judėti žiemą mums nešalta

2018-01-19

Žiemišką rytmetį sutikome aktyviai: kartu su Seniais besmegeniais darėme mankštą, varžemės rogučių lenktynėse, atlikome komandines užduotis ir išbandėme kitas žiemos pramogas.

Atmintis gyva, nes liudija

2018-01-12

Lopšelio-darželio "Trys nykštukai" bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva, nes liudija", skirtos Laisvės gynėjų dienai (Sausio 13-ajai) paminėti.

Trys karaliai

2018-01-05

Šiandien vaikus ir darbuotojus lankė Trys karaliai - Kasparas, Merkelis ir Baltazaras su dovanomis gimusiam Kūdikėliui Jėzui - auksu, smilkalais ir mira. Vėliau susirinkę salėje kartu su karaliais prisiminėme ir dainavome Kalėdų dainas, skaitėme eilėraščius.

Kalėdinis bendruomenės vakaras

2017-12-19

Antradienio vakarą lopšelio-darželio "Trys nykštukai" bendruomenė rinkosi į Kalėdinį vakarą. Vieni kitiems dovanojome šypsenas, susikaupimą, atidumą, džiugias emocijas ir skardų juoką. Ačiū visiems ir kiekvienam už buvimą kartu.

Piešiame džiaugsmą

2017-12-08

"Kodėlčiukai" dalyvavo vaikų piešinių konkurse "Piešiame džiaugsmą". Austėja Remeikaitė konkurse pelnė prizinę vietą ir laimėjo bilietus į kiną visai darželio grupei. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

Akcija "Laimės keksiukai"

2017-12-12

Gruodis – ypatingas mėnuo. Susikaupę laukiame gražiausių metų švenčių ir, žinoma, dalinamės gerumu. Šiaulių miesto ugdymo įstaigos – jų šiemet net keturiasdešimt keturios – susivienijo ir gruodžio 1-15 dienomis kviečia visus šiauliečius į V-ąją  paramos akciją „Laimės keksiukai“. Lopšelio-darželio "Trys nykštukai" bendruomenė taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos. Akcijos metu vaikai kartu su tėveliais ragino įsigyti savo keptų keksiukų, į akciją aktyviai įsitraukė visa įstaigos bendruomenė. Akcijos metu surinkta 417,78 Eur. Šios lėšos per paramos ir labdaros fondą „Mamų unija“ šiemet atiteks trims ligoniukams: Karinai  Bortnikovai, Aleksui Gutmaniui ir Jauniui Lukoševičiui, kuriems šiuo metu itin reikia mūsų pagalbos.

Eglutės įžiebimo šventė

2017-12-07

Ketvirtadienio vakare rinkomės į Eglutės įžiebimo šventę. Meninio ugdymo mokytoja Audronė skaitė pasaką, šventėje vaikus sveikino Gerumo fėja, kuri kiekvienam ugdytiniui dovanojo "švelnukus". Vaikus aplankęs Kalėdų senelis perdavė linkėjimus iš Laplandijos, surinko vaikų rašytus laiškus, o vėliau kartu su vaikais lauke įžiebė Kalėdų eglutę.

Diskusija "Sveikatos ugdymas(is) ikimokyklinėse įstaigose"

2017-12-06

Darželyje įgyvendinamas sveikatinimo projektas "Nykštukų sveikatos ABC". Viena iš projekto veiklų - vaikų sveikatos ugdymu suinteresuotų grupių (pedagogų, pagalbos vaikui specialistų, vadovų, visuomenės sveikatos priežiūros specialistų) diskusija. Renginio metu pristatyti du pranešimai: Sveikatinimo projekto „Nykštukų sveikatos ABC“ įgyvendinimo patirtis: nuo paraiškos rengimo iki rezultatų sklaidos (Šiaulių l/d "Trys nykštukai") ir „Vyturėlio“ sėkmės istorija įgyvendinant ilgalaikius sveikatinimo projektus (Panevėžio l/d "Vyturėlis"). Po pranešimų diskutuota apie sveikatos ugdymo naujoves ikimokyklinėse įstaigose, komandinio darbo, tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą, gerinant vaikų sveikatą, tėvų į(si)traukimą į sveikatos ugdymo procesą ir kt.

Metodinė diena "Vaikų ugdymas(is) per žaidimą: kurk, pastebėk, pritaikyk"

2017-12-05

Lopšelio-darželio "Trys nykštukai" iniciatyva, gruodžio 5 ir 7 dienomis, lopšeliuose-darželiuose "Žirniukas" ir "Trys nykštukai" vyko metodinės dienos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams. Pranešimus skaitė ir gerąja patirtimi dalinosi Šiaulių m. lopšelių-darželių "Coliukė", "Trys nykštukai", "Žirniukas" ir "Žiburėlis" pedagogai.

Mes nulipdėm sniego senį, sniego senį besmegenį

2017-11-30

Žiemą pasitikome susirinkę į senių besmegenių kūrimo vakarėlį. Kartu su tėveliais kūrėme įvairius senius besmegenius, kuriais puošime darželio vidaus erdves ir šventiškai nusiteikę lauksime gražiausių žiemos švenčių.

... uodega yra. O kur asilas?

2017-11-28

"Smalsučių" grupės ugdytinė Urtė pasiūlė koridoriuose įrengti dar vieną erdvę vaikams, kurioje būtų galima žaisti. Mergaitė papasakojo apie vaikams patinkantį žaidimą "Asilo uodega" ir net iniciavo uodegos pagaminimą (į procesą įsitraukė Urtės krikštomama). Asilą nupiešė "Kodėlčiukų" grupės auklėtoja Elvyra, o koridoriuje "apgyvendino" darbininkas Vladas. Vaikams beliko išbandyti savo kordinaciją ir patirti džiugių akimirkų.

Sveiko maisto gaminimo rytmetis

2017-11-27

Šiandien "Kodėlčiukų", "Smalsučių", "Spindulėlių" ir "Naminukų" grupių vaikai rinkosi į sveiko maisto gaminimo rytmetį, kurio metu kartu su Visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Karolina ir judesio korekcijos mokytoja Asta gamino ir skanavo vaisių salotas, atliko edukacines užduotis.