• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Lietuva mūsų širdyse

2020-02-14

Vasario 14 dieną minėjome ne tik šv. Valentino, meilės dieną, bet ir šventėme Lietuvos gimtadienį. Meilė Lietuvai ir vienas kitam sujungė mus bendrai šventei. 

Visą savaitę, ryte iškilmingai giedojome Lietuvos himną skirtingose įstaigos vietose, gaminome įvairiusius darbelius, žaidėme žaidimus ir kitaip ruošėmės Lietuvos gimtadieniui. O penktadienį vyriausieji darželio vaikai pakvietė visus į šventę, kurioje ir šokome, ir dainavome, ir eiles deklamavome. 

Lopšelio grupių vaikai vykdė tarpgrupinę veiklą "Meilės vėliava". O penktadienį klausėsi vyriausių darželio vaikų deklamuojamų eilių, kartu šoko ir dainavo.

Matuojamės inžinieriaus rūbus

2020-02-12

Trečiadienio rytą priešmokyklinukai ,,matavosi" inžinieriaus rūbus. Į svečius atvyko Ragainės progimnazijos septintokės ir inžinerijos mokytoja Ingrida, kurios supažindino su inžinieriaus profesija ir vaikams leido kartu atlikti įvairius bandymus, spėjimus. Dėkojame socialiniams partneriams už bendradarbiavimą.

Mažiausieji e-twining projekte

E-twinning projektas "Jausmų vaivorykštė", skirtas ankstyvojo ikimokykklinio 2-3 metų vaikams, siekiant ugdyti emocinį intelektą, per įvairias kūrybines, patyrimines veiklas, supažindinant su baziniais jausmais (linksmas, liūdnas, piktas, išsigandęs) taip pat suteikti tėvams žinių apie vaiko emocinio intelekto ugdymą.

Projekto trukmė: 4 mėnesiai. Kiekvienas mėnuo bus skirtas skirtingam jausmui pažinti (linksmas, liūdnas, išsigandęs, piktas), kad vaikai neskubėdami, per įvairias praktines, vaizdines veiklas, patyrimus turėtų galimybę ugdytis emocijų pažinimo kompetenciją.

Projektą inicijavo įstaigos socialinė pedagogė Jurgita. Projektą vykdys lopšelių grupių auklėtojos ir socialinė pedagogė. Prie projekto prisijungia vis daugiau Lietuvos ikimokyklinių įstaigų.

Kad akytės būtų sveikos ...

2020-02-10

 

Kaip prižiūrėti akis? Kas joms kenkia? O kas joms padeda? Spindulėlių, Smalsučių, Kodėlčiukų ir Naminukų grupės, kartu su sveikatos specialiste Karolina diskutavo apie įvairias situacijas žalojančias mūsų akis. Taip pat aptarė, kokie maisto produktai naudingi geram regėjimui ir kaip saugoti akis nuo saulės poveikio bei kompiuterių . Visi kartu atlikome akių mankštelę, bei susipažinome su brailio raštu.

Nykštukai sferiniame kine

2020-02-10

Pirmadienio rytą pradėjome sferiniame kine. ILIUZIJA, NESVARUMO BŪSENA ir pačios nuostabiausios EMOCIJOS.

Kamuolys apvalus ..

2020-02-07

,,Kamuolys apvalus, o tarp pirštų jis slidus...". Šiuo posakiu įsitikino ir darželių ugdytiniai vasario 7dieną vykusiame Šiaulių miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų tradiciniame krepšinio turnyre, kurį organizavo Šiaulių lopšelis - darželis "Trys nykštukai" ir Šiaulių krepšinio akademija "Saulė".

Turnyre dalyvavo 5-6 metų ugdytiniai iš lopšelių - darželių: ,,Ąžuoliukas", ,,Dainelė", "Varpelis", ,,Gintarėlis", ,,Rugiagėlė", ,,Žiogelis", ,,Salduvė" ir ,,Trys nykštukai". 

Rungtyniavome, varžėmės, išgyvenome pačias įvairiausias emocijas ir svarbiausia, kad laimėjo DRAUGYSTĖ. Įnirtingiausia kova vyko Snaiperio konkurse. Ne kartą teko žaisti kol išsiaiškinome stipriausią žaidėją. Snaiperio taurė šiais metais iškeliavo į lopšelį - darželį ,,Gintarėlis".

Dėkojame dalyviams už draugiškas varžybas bei garbingą žaidimą. Susitiksime kitais metais ,,pagainioti" kamuolį.

Dalinamės gerąja patirtimi

2020-01-28

Antradienį įstaigoje lankėsi projekto "Tęsk" dalyvės iš Klaipėdos bei Panevėžio, lydimos Šiaulių universiteto atstovės Erikos Masiliauskienės. Susitikimo metu įstaigos vadovė bei pedagogės dalinosi patirtimi apie vaikui palankios inovatyvios ugdomosios aplinkos kūrimą ikimokyklinio ugdymo įstaigoje.

Vieną kartą pievoje...

2020-01-27

Pirmadienį rytmetį darželio ugdytiniai rinkosi į muzikinį spektaklį - improvizaciją ,,Vieną kartą pievoje...".  Programa parengta pagal Pagan Janosch knygą " Panama labai graži ".

Šokome, dainavome ir smagiai pramogavome! Spektaklis baigėsi nuostabiais žodžiais. Linkime jums vėl ir vėl susitikti SVAJONĖMIS IR BANANAIS KVEPIANČIOJE ŠALYJE - DARŽELYJE... 

 

Priminimas

2020-01-24

Primename, kad pasikeitus Šiaulių miesto savivaldybės tarybos "Vaikų registravimo ir priėmimo į Šiaulių miesto švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašui" (2019-12-12) sprendimas Nr. T-459), vaiko užregistruoto į eilę tėvai (globėjai) pakartotinai iki einamųjų metų vasario 1d. turi patvirtinti pageidavimą lankyti įstaigą. 

Tai galite padaryti prisijungę prie www.vaikuregistracija.lt/siauliai arba el.paštu trysnykstukai@splius.lt

Tobulėjame

2020-01-24

Penkatdienį įvyko I dalis mokymų darbuotojams "Psichikos sutrikimai - mitai ar realybė?". Dėkojame mamytėms savanorėms už galimybę tobulėti visiems kartu.

Spindulėliai kviečia į kosminę parodą

2020-01-21

Priešmokyklinukai ,,Spindulėlių" grupės ugdytiniai kviečia visus į kūrybinę parodą ,,Kosmosas". Paroda vyksta įstaigos koridoriuose.

Ką slepia vietos pavadinimas?

2020-01-16

Ketvirtadienį vyko baigiamasis projekto "Ką slepia vietos pavadinimas?" renginys, kuriame dalyvavo visi lopšelio - darželio "Trys nykštukai" projekte dalyvavę ugdytiniai bei vieni gausiausiai palaikę šį projektą V.Kudirkos progimnazijos antrokai ir jų mokytojas Regimantas. 

Vaikai ne tik pristatė savo sukurtas legendas, pasakojimus apie pasirinktas Lietuvos vietoves, bet ir atliko kitas komunikavimo kompetenciją tobulinančias užduotis ir netgi kūrė naujas dar negirdėtas istorijas apie įdomiausius Lietuvos kampelius.

Dėkojame šio projekto organizatorėms priešmokyklinio ugdymo pedagogei Virginijai bei logopedei Aistei.