• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

E-twining ženklelis

2022-08-12

Kodėlčiukų grupės ir socialinės pedagogės Jurgitos projektas „A sustainable calming box“ įvertintas nacionaliniu e-twining kokybės ženkleliu.

 

Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius virtualaus bendradarbiavimo projektus „eTwinning“. Jie pažymi, kad projektas pasiekė  nacionalinį ir Europos standartą.

Ieškome komandos nario

2022-07-07

Ieškome naujo komandos nario  - auklėtojo (s). Dokumentai priimami iki 2022-07-21. Pradėti dirbti nuo 2022-09-01.

Iniciatyva "Judanti klasė"

2022-06-08
Visą gegužės mėnesį dalyvavome iniciatyvoje "Judanti klasė 2022".
 
„Judanti klasė 2022“ – tai tokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengiasi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, ne lenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įkvėpti kitus.

Zipio draugai atsisveikina

2022-06-06
🥰🤝👫Zipio draugai atsisveikina ir linki sėkmės, smagios vasaros Naminukų ir Smalsučių grupių ugdytiniams.
😃🤝Vaikai per mokslo metus mokėsi pažinti jausmus, bendrauti, užmegzti ir nutraukti santykius, spręsti konfliktus, priimti ir suprasti pokyčius, netektis, įveikti iškilusius sunkumus.

Mano jausmukai

2022-06-06
😀😔😤😲 Baigėsi mažiausių vaikų ir socialinės pedagogės projektas "Mano jausmukai".
😀😔😤😲 Projekto tikslas -ankstyvajame amžiuje supažindinti su baziniais jausmais : linksmas, liūdnas, išsigandęs piktas.
😀😔😤😲 Mažieji jausmukus pažino palaipsniui -kas mėnesį po vieną 🙂 "Linksmutis", "Liūdnutis", "Išgąstukas", "Piktutis".
Drauge su jais vaikai žaidė, atliko praktines, patyrimines užduotis 🙂

Tvari nusiraminimo dėžutė

2022-06-06
Baigėsi tarptautinis eTwinning tinkamos jausmų raiškos ugdymo projektas "Tvari nusiraminimo dėžutė/ A sustainable calming box".
 
Projekte dalyvavo Lietuvos, Turkijos, Suomijos ikimokyklinių ugdymo įstaigų pedagogai ir ugdytiniai. Projekto tikslas ugdyti vaikų tinkamus nemalonių jausmų raišką, panaudojant pačių susikurtas nusiraminimo priemones, kurios tausotų gamtą (iš antrinių žaliavų). Kartą per savaitę socialinė pedagogė Jurgita Žinevičienė ir Kodėlčiukų grupės auklėtoja Eglė Matienė drauge su vaikais kalbėjosi apie tinkamus jausmų raiškos būdus ir drauge gaminosi nusiraminimo priemones, praktiškai jas išbandė. Projektą užbaigėme online renginiu, kur drauge su projekto partneriais, žaidė žaidimus, pasidalino mėgstamiausiomis pavykusiomis priemonėmis, peržiūrėjo baigiamąjį projekto filmuką.
 
Tikimės, kad po šio projekto vaikai dažniau rinksis tinkamus nemalonių jausmų raiškos būdus ir labiau tausos gamtą 🙂

Ieškome kolegos

2022-05-30

Futbolo festivalis 2022

2022-05-06

🌞⚽️Saulėtą penktadienio rytą 5-mečiai: "Smalsučių" ir "Naminukų" grupių ugdytiniai dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos organizuojamame⚽️⚽️⚽️ “Futbolo festivalyje”⚽️⚽️⚽️, skirtame paminėti Lietuvos futbolo 1️⃣0️⃣0️⃣-čio metines ir atstovauti Šiaulių miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas.

Sveikiname

2022-04-29

Balandžio 29d. Trijų nykštukų ansamblis Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkurse laimėjo III vietą. 😍Vaikus ruošė muzikos mokytoja Ernesta Saveikienė. Sveikinimai!😍🥳👏

Pug'iukai koncerte, skirtame motinos dienai

2022-04-27

Balandžio 27d. mūsų pug'iukai kartu su Šiaulių Dainų muzikos mokyklos meniniais kolektyvais ir ansambliais dalyvavo koncerte, skirtame motinos dienai. Vaikus ruošė muzikos mokytojos: Ernesta Saveikienė ir Laura Petkienė.

Smalsučių brolių ir sesių savaitė

2022-04-22

🤩👾Visą savaitę Smalsučiai draugavo su buvusiais ugdytiniais: Mangirdu ir Vėju bei sesėmis: Kamile, Ema, Guoda, Austėja, Auguste. Vyresnieji draugai kartu mokėsi, žaidė, šėlo ir išdykavo. 🤗O viena iš sesių "pasimatavo" ir auklėtojo profesiją.😎

LTMŽ festivalis

2022-04-22
Balandžio 2️⃣2️⃣d. Trijų nykštukų kieme vyko Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis.👏🏃‍♂️🏃‍♀️
Projekto organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį admninistruoja švietimo mainų paramos fondas.