• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Išmanieji nykštukai

2019-02-19

Vyresniesiems darželio vaikams tęsiasi robotikos pamokėlės su nauju vadovu Rolandu Gudu. Pamokėlių metu vaikai mokosi pažinti robotikos, matematikos, informatikos, gamtos mokslų pradmenis. Žaidimo būdu vaikai skatinami mąstyti kūrybiškai, analizuoti situacijas ir taikyti kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius.

Robotikos užsiėmimai vyksta antradieniais 10.15 val.

Besmegeniai ir tvirtovės - žiemos linksmybės

2019-02-13

Lietuviška žiema pati tinkamiausia žiemos pramogoms. Ir sniego senių - besmegenių prilipdėme, ir tvirtovių bei skruzdėlyno erdvėlaivių pristatėme, ir su rogutėmis pašėlome ir net ledo savybes ištyrinėjome.

Aš tikrai myliu Lietuvą, o tu?

2019-02-15

Penktadienio rytas... Vaikų rankose plevėsuoja trispalvės, veidus puošia šypsenos, iškilmingai giedamas Lietuvos Respublikos himnas, o pakylėjimo jausmą suteikia ir tautinis kostiumas.

Visa diena skirta švęsti Lietuvos gimtadienį. Grupėse ir lauke veiklos skirtos tik Lietuvai. O vakarą užbaigia 4-mečių vaikų ir tėvelių protmūšis.

 

Apkabinu, myliu, bučiuoju

2019-02-14

Šv. Valentino šauklės pakvietė visus darželio vaikus bei darbuotojus sudalyvauti smagioje fotosesijoje bei pakalbėti apie jausmą "Meilė".

O Smalsučių, Kodėlčiukų bei Zuikučių grupės vaikai sudalyvavo smagiame meilės futbolo turnyre.

Adas badas, šypso vypso ...

2019-02-07

Zuikučių, Linksmučių ir Naminukų grupės kartu su logopede Vaida vykdo tarpgrupinį projektą kalbos tobulinimui. Ketvirtadienio ryte subėgome į salę ir vieni kitus mokėme skaičiuočių, greitakalbių, pamėgdžiojimų, pūtimo pratimų ir kt. Džiaugiamės, kad mokomės taisyklingai kalbėti žaisdami.

Tradicinis krepšinio turnyras

2019-01-31

Šiaulių lopšelis - darželis "Trys nykštukai", krepšinio mokykla "Saulė" ir treneris Laimonas organizavo jau tradicinį tapusiu krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo 5-6 metų vaikai iš Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos bei darželių: Dainelė, Žiogelis, Pasaka, Kregždutė ir Trys nykštukai.

Varžybose buvo žaidžiama 2 prieš 2 ir iš viso tarpusavyje varžėsi 10 komandų. Taikliausiu varžybų žaidėju tapo Martynas iš Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos. Svarbiausias varžybų akcentas - neskaičiuojami taškai, visi žaidžia kas kaip moka ir patiriama tikra varžybinė dvasia. Bet svarbiausia, kad laimėjo DRAUGYSTĖ. 

Visi dalyviai apdovanoti medaliais ir krepšinio mokyklos "Saulė" įsteigtomis dovanomis - knygomis. O taikliausiam varžybų žaidėjui įteikta taurė.

Dėkojame dalyviams už draugystę ir geras emocijas.

Mažieji anglistai

2019-01-28

Mažieji anglistai tęsia linksmąsias pamokėles. Veiklose vaikai tobulina anglų kalbos žinias, spalvinimo įgūdžius, mokosi tolerantiškai vertinti savo ir kitų kūrybą, ugdosi savireguliaciją bei savikontrolę. 

Anglų kalbos labirintuose nepaklysti padeda mokytoja Kristina.

 

Spindulėlių gr. knygų parodos atidarymas

2019-01-24

Ketvirtadienio rytas vyresniems darželio vaikams prasidėjo rimtai ir turiningai. Spindulėlių (priešmokyklinio ugdymo) grupės vaikai ir auklėtojos Virginija bei Irlanda pakvietė darželio bendruomenę į knygų parodos atidarymą. Knygas kūrė vaikai ir vaikai kartu su tėveliais. 

Parodoje vaikai mynė mįsles, deklamavo eilėraščius, diskutavo apie knygų saugojimą ir net SKAITĖ SAVO SUKURTAS PASAKAS. O renginį užbaigė smagūs šokiai.

Visą bendruomenę kviečiame aplankyti Spindulėlių grupės knygų parodą, kuri vyksta muzikinėje svetainėje iki vasario 1 d. 

Kviečiame aktyviai dalyvauti

2019-01-21
Mūsų įstaiga organizuoja tarptautinę internetinę parodą "Nors penkias minutes per dieną". Kviečiame aktyviai dalyvauti ir pakviesti bendradarbiauti draugus, užsienio lietuvius.
 
Paroda vyks 2019 m. kovo 11-balandžio 12 d. Šiaulių lopšelio darželio „Trys nykštukai“ interneto svetainėje www.trysnykstukai.lt
 
2019 m. vasario mėnesį vaikai kartu su tėvais ar pedagogais fiksuoja kalbos ugdymo procesą, sukuria jai pavadinimą ir trumpai aprašo.
 
Skaitmenines nuotraukas ir aprašymus parodai siųsti paštu: l.d.trysnykstukai@gmail.com iki kovo 6 d.
 
Visi dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais e-erdvėje (vaikai ir tėvai (globėjai)/pažymomis (pedagogai), o 1 laimingasis išrinktas burtų keliu – prizu: Šiaulių lopšelio – darželio „Trys nykštukai“ logopedės Aistės Kvičiuvienės sukurta knygele.
 
Daugiau informacijos nuostatuose.

Būti bendruomenės dalimi

2019-01-20

Būti bendruomenės dalimi smagu, tiesa? Šį savaitgalį l-d "Trys nykštukai"  bendruomenė (sutartinai ir ne tik) rinkosi ant Salduvės piliakalnio minėti Pasaulinės sniego dienos. Ten buvo pusė Šiaulių. Ar ir tu ten buvai?

O gal susitikime ten ir kitą savaitgalį! Sausio 27 dieną, 11 val. šiauliečiai ir miesto svečiai kviečiami susitikti prie Salduvės piliakalnio. Daugiau informacijos čia.

Informacija lopšelio - darželio bendruomenei

2019-01-19

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 59 straipsnio 8 punkto 10 papunkčiu bendruomenei pateikta svarstyti Šiaulių lopšelio - darželio "Trys nykštukai" direktorės 2018 metų veiklos ataskaita.

Ataskaitą rasite skiltyje "Administracinė informacija/dokumentai/planavimo dokumentai"

Pasiūlymus Šiaulių lopšelio - darželio "Trys nykštukai" tarybai dėl ataskaitos vertinimo siųsti el.paštu aurelijus.serlinskas@gmail.com iki 2019 m. sausio 29 dienos.

Kalėdinių švenčių karavanas

2018-12-21

Kas kaip moka, tas taip šoka!

Šiais metais kalėdų šventes organizavome kaip norėjome. Vieni šoko, kiti dainavo ar vaidino. Pas vienus lankėsi kakės makės, pas kitus nykštukai ar net kalėdų seneliai. Kviečiame pasidžiaugti įsimintiniausiomis švenčių akimirkomis.