• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Projektai

SVEIKATIADA

 Sveikatiados projektas – kviečia mus sudalyvauti iššūkyje „Grūdiniai produktai sveikatai palankios mitybos pagrindas“, todėl norime visus paraginti atsiųsti nuotraukų, kaip jūsų šeima priima šį iššūkį. 

Visą kovo mėnesį lopšelio-darželio „Trys nykštukai“ vaikai dalyvavo užsiėmimuose apie vandenį. Pamokėlių metu ugdytiniai žiūrėjo filmukus apie taršą, vandens būsenas. Su sveikatos specialiste atliko eksperimentą – pasėjo pipirnės sėklyčių ir laukė ar sudygs palaistytos ar tos, kurių nepalaistėme. Taip pat vaikai buvo skatinami vandenį  gardinti vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, taip pakeičiant saldų gėrimą. Įstaigoje suorganizuotas ir didelis renginys paminėti Pasaulinei vandens dienai. Į renginį atvyko ir kitų ikimokyklinių įstaigų vaikai. Renginio metu atlikta mankšta, estafetės, viktorina. Vaikai galėjo atlikti ir eksperimentų su vandeniu.

   

 

 

 

 

Tarptautinė virtuali fotografijų paroda "Nors penkias minutes per dieną" 2019.03.11

Parodos tikslas – nepamiršti lietuvių kalbos, tobulinti ir ugdyti kalbą nuo mažens bei skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių bendradarbiavimą ir kūrybiškumą.

 
Įstaigos priešmokyklinukai padarė 226 lapelius, susuko, sudėjo į vazelę ir traukė. Skaičiukai atitinka parodos dalyvių sąraše esantį numeriuką. Taigi,  A. Kvičiuvienės ir E. Mickuvienės parengta  knygutė "Sudomink mažąjį smalsutį kryžiažodžiu" atitenka Rasai Stulpinienei iš Panevėžio lopšelio-darželio "Žibutė". Sveikiname!
 
 
      
 
 
  
LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2019
 
Žaidynių organizatoriai - Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Projekto tikslas - didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę  paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.
 
2019-02-22 vyko I Lietuvos mažųjų žaidynių etapas, kuriame dalyvavo Spindulėių, Smalsučių ir Kodėlčiukų grupių ugdytiniai.
   
 

 2019-03-21 vyko II Lietuvos mažųjų žaidynių etapas, kuriame dalyvavo Smalsučių ir Kodėlčiukų grupių ugdytiniai.

    

 

FUTBOLIUKAS

Tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu. 

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. 

Organizatoriai - Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF).

 

2019-02-14 draugiškas meilės futbolo turnyras.