• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Projektai

SVEIKATIADA

„Sveikatiados“ iššūkis – grūdiniai produktai sveikatai palankios mitybos pagrindas 2019.02.15 

 Sveikatiados projektas – kviečia mus sudalyvauti iššūkyje „Grūdiniai produktai sveikatai palankios mitybos pagrindas“, todėl norime visus paraginti atsiųsti nuotraukų, kaip jūsų šeima priima šį iššūkį. 

Nuotraukose gali atsispindėti, kaip jūs kasdien gaminate, valgote ar renkatės parduotuvėje, pilno grūdo gaminius – makaronus, duoną, dribsnius, kruopas. Galbūt prisegsite ir savo šeimos firminį patiekalą iš pilno grūdo produktų.

Nuotraukas, receptus, aprašymus siųsti galima iki vasario 13 d. el.paštu: karolina.cepauskaite@sveikatos-biuras.lt arba musudarzelis.lt  (vidinės žinutės) Visuomenės sveikatos specialistei Karolinai Čepauskaitei.

Nuotraukos bus publikuojamos nuo vasario 15 d.  įstaigos internetinėje svetainėje www.trysnykstukai.lt bei „Sveikatiados“ Facebook paskyroje.

 

 

 

Tarptautinė virtuali fotografijų paroda "Nors penkias minutes per dieną" 2019.03.11

Parodos tikslas – nepamiršti lietuvių kalbos, tobulinti ir ugdyti kalbą nuo mažens bei skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių bendradarbiavimą ir kūrybiškumą.

2019 m. vasario mėnesį vaikai kartu su tėvais ar pedagogais fiksuoja kalbos ugdymo procesą, sukuria jai pavadinimą ir trumpai aprašo.
 
Skaitmenines nuotraukas ir aprašymus parodai siųsti paštu: l.d.trysnykstukai@gmail.com iki kovo 6 d.
 
 
 
 
  
LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2019
 
Žaidynių organizatoriai - Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Projekto tikslas - didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę  paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.
 

 

 

FUTBOLIUKAS

Tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu. 

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. 

Organizatoriai - Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF).

 

2019-02-14 draugiškas meilės futbolo turnyras.