• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Darbo laikas ir darbuotojai

ĮSTAIGOS DARBO LAIKAS

Lopšelio-darželio „Trys nykštukai“ darbo laikas:

7.00–17.30 val. (11 grupių)

Budinti grupė

17.30–18.00 val. "Spindulėlių" (06) (Interaktyviame žaidimų kambaryje)

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIO– DARŽELIO ,,TRYS NYKŠTUKAI“

DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

Pareigos

Darbo laikas

Kontaktai

Administracija

1.

Dargienė Danguolė

Direktorė

I–IV 8.00–17.00

V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Tel. 8-685 59282

El. paštas: trysnykstukai@splius.lt

2.

Galkauskienė Eglė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

I–IV 8.00–17.00

V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Tel. 8-41 552354

El. paštas: darzelistrysnykstukai@gmail.com

3.

Pociuvienė Irina

Raštvedė

I–V 8.00–16.30

Pietų pertrauka 12.00–12.30

 

4.

Lučinskienė Jadvyga

Ūkvedė, apskaitininkė

I–V 8.00–16.30

Pietų pertrauka 12.00–12.30

 

5.

Juška Aurelijus

Vyr. buhalteris

I–IV 8.00–17.00

V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

 

Pagalbos vaikui specialistai

6.

Čepauskaitė Karolina

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

I–V 8.00–15.36

Pietų pertrauka 12.00–12.30

El. paštas karolinacepauskaite@gmail.com

 

 

 

 

 

 7.

Kvičiuvienė Aistė

Logopedė metodininkė

I–V 7.30–13.00

 

8.

Pilkytė Asta

Judesio korekcijos mokytoja, auklėtoja

 

 

9.

Žinevičienė Jurgita

Socialinė pedagogė

I 8.00–13.00

III 8.00–17.00

V 8.00–12.00

 El. paštas zjurgita75@gmail.com

Pedagogai

10.

Abelkienė Rasa

Vyr. auklėtoja

 

 

11.

Asminavičiūtė-Karčmarinė Sandra

(vaiko priežiūros atostogose)

Vyr. auklėtoja

 

 

 

Atgalainienė Daura

Vyr. auklėtoja

 

 

12.

Baranauskienė Ingrida

Vyr. auklėtoja

 

 

13.

Bersėnienė Virginija

Auklėtoja metodininkė

 

 

14.

Čaplijauskienė Loreta

Vyr. auklėtoja

 

 

15.

Čivinskienė Irena

Vyr. auklėtoja

 

 

16.

Gečienė Raimonda

Auklėtoja metodininkė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 

 

17.

Laucytė Rūta

Vyr. auklėtoja

 

 

18.

Lazdauskienė Kristina

Auklėtoja

 

 

19.

Mačutkevičienė Dalia

Auklėtoja metodininkė,

priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 

 

20.

Matienė Eglė

(vaiko priežiūros atostogose)

Auklėtoja

 

 

21.

Mickuvienė Elvyra

Auklėtoja metodininkė,

priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 

 

22.

Paskaitė Audronė

Neformaliojo ugdymo mokytoja metodininkė

 

 

23.

Ramašauskienė Gintarė

Vyr. auklėtoja

Nekontaktinės valandos

 

24.

Razienė Vita

Vyr. auklėtoja

 

 

25.

Saveikienė Ernesta

Auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja

 

 

26.

Strikienė Irlanda

Auklėtoja metodininkė

 

 

27.

Šimaitienė Aida

Auklėtoja

 

 

28.

Zaurinienė Gaiva

Vyr. auklėtoja

 

 

29.

Ženkuvienė Virginija

Auklėtoja metodininkė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 

 

Auklėtojų padėjėjos

30.

Bandarėnkienė Ausma

Auklėtojos padėjėja

 

 

31.

Bražienė Regina

Auklėtojos padėjėja

 

 

32.

Fokienė Julita

Auklėtojos padėjėja

 

 

33.

Gužauskienė Jurgita

Auklėtojos padėjėja

 

 

34.

Jonavičienė Janina

Auklėtojos padėjėja

 

 

35.

Kislauskienė Agnė

Auklėtojos padėjėja

 

 

36.

Lementauskienė Romana

Auklėtojos padėjėja

 

 

37.

Makauskienė Lina

Auklėtojos padėjėja

 

 

38.

Širokovaitė Greta

Auklėtojos padėjėja

 

 

39.

Zakarienė Gražina

Auklėtojos padėjėja

 

 

40.

Zakaržauskienė Irena

Auklėtojos padėjėja

 

 

Kiti darbuotojai

41.

Maselskienė Birutė

Virėja

 

 

42.

Pocevičienė Ala

Virėja

 

 

43.

Povilaitis Vladas

Darbininkas

 

 

44.

Stankuvienė Genė

Kiemsargė

 

 

45.

Šileikaitė Eglutė

Valytoja

 

 

46.

Šmuilevičius Mečislovas

Kiemsargis

 

 

47.

Zakienė Asta

Vyr. virėja

 

 

48.

Zaleckis Algis

Darbininkas