• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Projektas ,,Laimingas vaikas

2019-12-30

Lopšelio (Boružiukai, Mažyliai ir Smaližiukai) bei trimečių (Pabiručiai ir Zuikučiai) vaikų grupės prisijungė prie tarptautinio projekto ,,Vaiko kelias į gražią kalbą - laimingas vaikas". Projekto metu ne tik auklėtojos, bet ir logopedės Aistė bei Vaida padeda vaikams tobulinti savo kalbą bei turtinti žodyną.

 

Pagrindinis prevencijos principas – aktyvus tėvų, pedagogų ir specialistų bendravimas ir bendradarbiavimas ieškant efektyvių bei inovatyvių prevencinių darbo būdų siekiant ankstyvajame ikimokykliniame amžiuje užkirsti kelią kalbos ir kalbėjimo sutrikimams atsirasti arba sumažinti jų atsiradimo tikimybę, paruošti vaiką mokyklai. Ankstyvoji kalbos sutrikimų prevencija paremta suaugusiųjų dėmesio telkimu į teigiamus vaiko asmenybės bruožus, pozityvius jo kalbos, asmenybės pokyčius.

Pagrindinis prevencijos tikslas – organizuojama veikla turi būti maloni vaikams bei patiems suaugusiesiems, o taip pat paremta vaikų turimomis žiniomis, gebėjimais ir atitikti vaikų kalbos išsilavinimo lygį bei jų poreikius ir interesus.

 

Mieli tėveliai (globėjai) kviečiame ir Jus prisijungti prie projekto veiklų grupėse bei namuose. Informaciją apie vaiko kalbos ugdymą, kurią parengė mūsų įstaigos logopedės, rasite grupių rūbinėse. Vaikų kalbos ugdymo klausimais, logopedės kviečia konsultuotis tėvelius ir pedagogus  jų darbo metu arba individualiai susitarus.