• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Padėka bendruomenei

2019-11-19

Dėkojame bendruomenei, kad gerais darbais ir būvimu kartu prisidedate prie įstaigos tobulėjimo ir materialinės bazės turtinimo. 

  •  ,,Smalsučių" grupės ugdytinių tėveliams už parengtą ir pristatytą pranešimą ,,Augame ir kuriame kartu" Respublikinėje tęstinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinėje - praktinėje konferencijoje ,,Žaidimas ugdymu - ugdymas žaidimu - 2".

 

  • Ūlos mamytei Aušrai už suorganizuotą fotosesiją darželyje, kurios fotografijas naudosime įstaigos viešinimo tikslais.

 

  • Tėveliams, kurie pasikviečia mažuosius draugus į savo darbovietes ir suorganizuoja nepamirštamas ekskursijas.

 

  • Visiems, kurie dalinasi idėjomis ir padeda jas įgyvendinti (Ado tėčiui už idėją ,,Nykštukų ūkis", ...)

 

  • Visiems tėveliams, kad prisidedate naujais ir jūsų vaikų išaugtais žaislais bei priemonėmis įstaigos erdvių kūrimui.

Dėkojame visai bendruomenei už iniciatyvų palaikymą, naujas idėjas, motyvaciją naujiems ir jau pradetiems darbams užbaigti. Aukime ir kurkime visi kartu!

 

Direktorė Danguolė Dargienė.

 

šokių diena

2019-11-11

Rausvi ir raudoni, pasipuošę ir su puikiausia nuotaika rinkomės į sporto salę, kur šėlome, šokome, dainavome ir šauniai minėjome paskutiniąją darželio gimtadienio dieną. 

Dėkojame visai bendruomenei prisidėjusiai prie bendros šventės.

Linkėjimų diena

2019-11-10

Linkėjom darželiui augti, tobulėti ir gyvuoti dar ilgai ilgai...

Pačius nuoširdžiausius linkėjimus sudėjome į bendrą filmuką, kuris yra pas grupių auklėtojas.  Dėl asmens duomenų apsaugos įstatymo filmuko platinti socialiniuose tinkluose negalime, todėl tėvelių komitetų pirmininkai platina filmukus savarankiškai.

Sportadienis

2019-11-13

Trečiadienis - sportadienis!

Rytas prasidėjo smagiausiomis mankštomis. O vėliau rinkomės į atrakcijas ,,Sportuojančiuose" koridoriuose, kur savo jėgas išbandė ir mažiausieji ir didžiausieji  darželio ugdytiniai.

Prieš pat pietus įstaigoje apsilankė savanorės ir Ragainės progimnazijos, kurios susipažino su auklėtojo profesija.

Vakare rinkomės į boulingo turnyrą, kuriame dalyvavo gausybė bendruomenės narių. Ir krykštavome iš laimės, ir salžiai kvatojome, ir patyrėme pirmuosius pralaimėjimo kartėlius,bet svarbiausia visi kartu šventėme darželio jubiliejų.

 

Dėkojame bendruomenei, už iniciatyvų palaikymą ir aktyvų dalyvavimą įstaigos gyvenime!

 

Daugiau boulingo turnyro nuotraukų.

Apkabinome darželį

2019-11-12

Pasipuošę mėlynai, pilnom saujom balionų ir kupini puikios nuotaikos rinkomės į darželį antradienio rytą. Kieme šokome, dainavome, išdykavome ir savo mažomis rankytėmis apkabinome patį mylimiausią darželį.

O po pietų svečiuose apsilankė socialiniai partneriai ,,Rasos " progimnazijos mokinės, kurios susipažino su auklėtojo profesija ir pažadėjo būti pačiomis geriausiomis pedagogėmis.

.. ir gimtadienį švęsti pradėjome!

2019-11-11

... ir gimtadienį švęsti pradėjome! 

Pirmadienis - vaišių diena! Gaminome, skanavome ir degustavome, smaližiavome ir draugus vaišinome. Vaikai kartu su auklėtojomis ir tėvais gamino skaniausius vaisių vėrinukus, salotas, spaudė sultis, eksperimentavo gamindami kokteilius. O darbuotojai buvo pakviesti į Šiaulių miesto sveikatos biuro organizuojamas praktines dirbtuves ,,Vaivorykštė lėkštėje".

Smaližiukai auga kartu

2019-11-11

Mažieji smaližiukai rudenį sutiko darželyje. Vaikai mokėsi rūšiuoti,skirstyti, lipdyti, klijuoti, piešti, žaisti kartu. Keliavo žaisti į sporto salę, žaidė koridoriuose, kieme. Smaližiukai auga kartu ! 

Mažyliai džiaugiasi kartu

2019-11-10

„Mažylių“ grupės vaikai - vieni mažiausių darželio vaikų, bet jie kasdien aktyviai žaidžia, vis kažką naujo sužino,  bendrauja tarpusavyje, domisi supančiu pasauliu, tyrinėja ir mėgaujasi buvimu darželyje.

 

Keletą savaičių vaikai kartu su auklėtojomis šnekėjo apie rudenį, jo  gėrybes, susipažino su daržovėmis ir vaisiais, bandė jas rūšiuoti pagal spalvas ir dydį, atliko įvairius meninius darbelius, o galiausiai draugiškai kartu su kita lopšelio grupe  degustavo įvairias rudenines daržoves bei vaisius. O kur dar rudeninės šėlionės su lapais  lauke... Ach, kaip smagu mums augti ir kuti kartu ???? !!!

Boružiukai pamilo rudenį

2019-11-09

,,Boružiukų" grupės vaikai mokėsi pamilti rudenį ir juo grožėtis. Lauke tyrinėjo aplinką, rinko lapus, kaštonus, giliukus... iš kurių grįžę į grupę pagamino ,,Rudens dėžę". Kadangi kaštonų turėjo labai daug, sugalvojo ir sveikatinimosi priemonę "Kaštonų masažas", kur vaikučiai basi vaikščiojo kaštonų takeliu, masažuodami kojytes. Ruduo toks turtingas ir gražus! O Jūs ar spėjote pasigrožėti rudeniu?

Spalvotos dienelės

2019-11-05

Spalio paskutiniąją savaitę „Pabiručių“ grupėje vyravo „SPALVOTOS DIENELĖS“.
Labai džiugu, kad tėveliai aktyviai prisijungė prie šios temos plėtojimo : vaikai rinkosi į grupę apsirengę tai dienai skirta spalva. Buvo : "Raudona diena", "Geltona diena", "Žalia diena", "Mėlyna diena". Vaikai apžiūrinėjo vieni kitų drabužius, mokėsi pavadinti spalvas;
ieškojo skirtingos spalvos daiktų, žaislų grupėje, lauke, koridoriuje; iš įvairaus dydžio Lego kaladžių statė bokštus, eksperimentavo, spontaniškai reiškė emocijas dailės medžiagomis ir priemonėmis.

Rudenėlis vėl pas mus

2019-11-04

Tarpgrupinė ,,Naminukų” ir ,,Linksmučių” projektinė veikla- viktorina ”Rudenėlis vėl pas mus”. Visą savaitę vaikai kartu su tėveliais ir auklėtojomis rinko gamtinę medžiagą, kūrė meninius darbelius iš džiovintų lapų.Savaitės pabaigoje vyko viktorina, grupių komandos prisistatė savo sukurtais eilėraštukais apie rudenį, atliko užduotis interaktyvioje lentoje, teisingai pavadino ir koncervavo stikliniuose induose gamtinę medžiagą. Už aktyvų dalyvavimą vaikai buvo apdovanoti medaliais.

Konferencija ,,Žaidimas ugdymu-ugdymas žaidimu

2019-10-29

Spalio 29 dieną vyko Respublikinė tęstinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinė - praktinė konferencija ,,Žaidimas ugdymu - ugdymas žaidimu - 2", kurią organizavo lopšeliai - darželiai ,,Trys nykštukai" ir ,,Kūlverstukas", Šiaulių universiteto Edukologijos institutas bei Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras.

 

Konferencijos tikslas – dalintis gerąja patirtimi apie žaidimo svarbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymui(si). Konferencijoje dalyvavo 170 pedagogų iš visos Lietuvos ikimokyklinį ugdymą vykdančių ugdymo įstaigų.

 

Konferencijoje pristatyti 67 žodiniai, vaizdiniai ir stendiniai pranešimai. Plenariniame posėdyje pranešimus skaitė: Šiaulių universiteto Edukologijos instituto docentė dr.Erika Masiliauskienė ir Edukologijos instituto lektorė Jurgita Lenkauskaitė (Problemų sprendimo gebėjimų ugdymas žaidžiant - prasmingo vaikų ugdymo(si) link), Vilniaus lopšelio - darželio ,,Gintarėlis" auklėtojos Rasa Čepienė bei Agnė Draučikaitė (Naratyvinis žaidimas - inovatyvus ugdymo(si) metodas), Šiaulių lopšelio - darželio ,,Kūlverstukas" direktorė, Edukologijos instituto lektorė Reda Ponelienė (Žaislai ir žaidimai vaiko aplinkoje: ugdymas(is) vs pramoga), neformaliojo ugdymo specialistas, VŠĮ ,,Eduplius" įkūrėjas ir vadovas Roman Šarpanov (Kūrybiškumo ugdymas per žaidimą) bei Šiaulių lopšelio - darželio ,,Trys nykštukai" Ūlos tėveliai Aušra ir Tomas Leščiauskai, kuriems pranešimą paruošti padėjo ,,Smalsučių" grupės ugdytinių tėveliai: Ilona Tautkuvienė, Romas Zakaras bei auklėtoja Rūta Laucytė (Augame ir kuriame kartu). 

Taip pat konferencijoje žodinį pranešimą pristatė direktorės pavaduotoja ugdymui Eglė Galkauskienė (Nykštukų x faktoriaus beieškant...), vaizdinį pranešimą auklėtojos Irlanda Strikienė ir Rūta Laucytė (Mokomės bendrauti žaisdami), stendinius pranešimus parengė auklėtojos: Vaiva Rimkevičienė ir Sandra Karčmarinė (Žaidimai su gamtine medžiaga) bei Kristina Lazdauskienė ir Virginija Bersėnienė (Socialinių įgūdžių ugdymas žaidimu).