• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

IV-oji respublikinė konferencija

2023-11-17

Lapkričio 17 d. lopšeliai-darželiai „Vaikystė“ ir „Trys nykštukai“ bei Šiaulių m. savivaldybės švietimo centras organizavo respublikinę tęstinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinę-praktinę konferenciją „Žaidimas ugdymu, ugdymas žaidimu – 4″.

 

Konferencijos tikslas – dalytis gerąja patirtimi apie žaidimo svarbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymui(si). Renginyje dalyvavo daugiau nei 120 pedagogų iš visos Lietuvos: Šiaulių, Mažeikių, Panevėžio, Kauno, Telšių, Radviliškio raj., Papilės, ir kt.

 

Konferencijoje aktyviai dalyvavo ir gerąja patirtimi dalijosi mūsų įstaigos atstovai:

Direktorės pavaduotoja ugdymui Eglė Galkauskienė su dukra Neda Galkauskaite atskleidė savanorystės galimybes ir naudą vaikui bei suaugusiam, ir skaitė pranešimą "Nuo žaidimo iki savanorystės", taip pat pavaduotoja pristatė įstaigos programos "Atsipalaidavimo sala" veiklas.

Vyr.mokytoja Aida Šimaitienė pristatė pranešimą "Akademinių gebėjimų ugdymas (is) naudojant žaidimų dėžutes", mokytoja Vaiva Rimkevičienė - "Vaiko emocijos ir žaidimas: kaip padėti vaikui suvaldyti emocijas", mokytoja metodininkė Kristina Kalinauskienė - "Akademinių gebėjimų ugdymas(is) naudojant šiuolaikines technologijas", mokytoja metodininkė Rūta Laucytė - "Skaičiuoju ir matuoju. Ugdymo būdai ir metodai", logopedė/spec.pedagogė Daiva Silkytė ir muzikos mokytoja Ernesta Saveikienė - "Kalbu ir žaidžiu muzikos ritmu. Specialistų bendradarbiavimas", judesio korekcijos specialistė Viktorija Domeikytė ir sveikatos specialistė Karolina Usevičienė - "Vaikų sveikos gyvensenos ugdymas per žaidimą. Bendradarbiavimo svarba", logopedė metodininkė Aistė Kvičiuvienė parengė stendinį pranešimą „Vaikų kalbos ugdymas virtualiame projekte „Tik trys raidelės, bet daug žodelių“.