• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Kiemo šventė

 Paskutiniosiomis pavasario dienomis Šiaulių lopšelį - darželį "sudrebino" KIEMO ŠVENTĖ. Ir maži, ir dideli siautė visą dieną. Nuo pat ryto darželio kieme veikė didžiausias vaikų džiaugsmas - BATUTAS, kurį išbandė ne tik darželio vaikai, bet ir aplinkinių kiemų draugai. Po pietų miego prasidėjo šventės įkarštis - trys auklėtojos, įkūnijusios darželio talismanus "tris nykštukus" atidarė šventę ir pakvietė visą bendruomenę sudalyvauti vasaros sezono atidaryme.

Kiekviename darželio kampelyje veikė įdomios ir spalvingos užduotys. Daugiausiai dėmesio sulaukė veikianti fotostudija, kurioje fotografavosi visi norintys. Taip pat sėkmingai veikė "Trijų nykštukų taksi", kuriuo vėžinosi ne vienas šventės dalyvis. Savo jėgas labirintuose, sveikatos takelyje išbandė ir patys mažiausi, ir patys didžiausi šventės dalyviai. Vaikai ne tik  žaidė spalvomis, žėrė komplimentus darželiui, bet ir nepraleido progos rankų antspaudus palikti identifikavimo tarnyboje. Netrūko ir šiltų NEMOKAMŲ apkabinimų, kuriuos dalino šmaikščiosios darželio auklėtojos. Po gausaus ir skanaus pikniko šiltą popietę atsigaivinti pačia skaniausia arbata kvietė virtuvės darbuotojos, o šventės vinimi tapo SALDAINIŲ LIETUS. O kas gi nenorėtų, kad lytų saldainiais?

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo šventėje, prisidėjo prie jos sukūrimo. Smagios ir spalvingos vasaros linki Šiaulių lopšelis - darželis "Trys nykštukai".