• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Pedagogės ir vaikai dalyvauja tarptautiniuose projektuose

2017-02-02

Įstaigos logopedė Aistė Kvičiuvienė, auklėtojos Elvyra Mickuvienė ir Rūta Laucytė įsijungė į tarptautinio ilgalaikio projekto „Vaiko kelias į gražią kalbą“ veiklas. Projekto organizatoriai Klaipėdos lopšeliai-darželiai „Puriena“ ir „Putinėlis“, Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“, projekto partneriai – Vokietijos, Rusijos, Latvijos ikimokyklinių įstaigų atstovai. Daugiau apie projektą: https://vaikopasaulis.jimdo.com/apie-mus/

„Smalsučiai“ su auklėtoja Raimonda Gečiene eTwinning Live projekte „Joy of snow“ (Žiemos linksmybės“) dalijosi idėjomis su projekto dalyviais iš įvairių šalių (Rumunijos, Lietuvos, Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, Slovakijos, Estijos, Turkijos, Latvijos, Lenkijos, Maltos, Bosnijos ir Hercegovinos, Albanijos, Italijos etc.), kaip galima panaudoti sniegą mokymuisi, eksperimentavimui, sportui ir kitoms veikloms.

Projekte „Winter ir the kindergarden“ („Žiema vaikų darželyje“) dalyviai iš Slovakijos, Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Lenkijos, Ispanijos, Latvijos pristato įvairią veiklą, susijusią su žiema, žiemos šventėmis ir tradicijomis.

„Širdelių ir Šv. Valentino“ projekte „Hearts &Valentines” bendradarbiaudami su kitų šalių (Bulgarijos, Rumunijos, Kroatijos, Serbijos, Portugalijos, Italijos, Ukrainos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos, Bosnijos ir Hercegovinos) vaikais „Smalsučiai“ mokosi pasakyti „Aš tave myliu“ skirtingomis kalbomis, pedagogės dalijasi idėjomis, kaip paruošti dekoracijas ir atvirukus, video siužetus, skirtus veikloms pristatyti.