• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Priminimas apie sveikatos pažymas

2019-08-29

Sveikatos specialistės rekomendacijos, kaip sugeneruoti vaiko sveikatos pažymos kodą.
Įstatymas įpareigoja tėvus kasmet pasirūpinti profilaktiniu vaiko iki 18 metų sveikatos patikrinimu. Vasara – atostogų metas, todėl dauguma šia prievole susirūpina mokslo metų pradžioje. Norint išvengti spūsčių prie gydytojų kabinetų, rekomenduojame vaiko sveikatos pažymėjimais pasirūpinti dar neprasidėjus naujiems mokslo metams.
Atkreipiame dėmesį, kad po apsilankymo pas šeimos gydytoją, tėveliai privalo vaiką nuvesti ir pas gydytoją odontologą, kad būtų visapusiškai patikrinta vaiko sveikata. Visa tai atliekama ne dėl formalumo, bet dėl vaiko sveikatos ir gerovės.
Nuo 2018 m. birželio 1 d. duomenys apie vaiko sveikatos būklę yra tvarkomi elektroniniu būdu. Pažymą išsiimti galima prisijungus prie portalo www.esveikata.lt, prieš tai reikia sugeneruoti sveikatos pažymos kodą (instrukcija pateikiama žemiau).
SVARBU! Pažymą išsiimti galima tik prieš tai sugeneravus peržiūrėjimo kodą! Sugeneravus kodą, su tuo kodu turite vėl jungtis prie www.esveikata.lt ir tik tada galėsite išsisaugoti pažymą. Jei bus užpildyta tik viena dalis pažymos, tuomet išsiimti pažymos niekas negalės, nei tėveliai, nei visuomenės sveikatos specialistai.

Pateikiame instrukciją kaip sukurti pažymos peržiūros kodą (peržiūrėti ir atsisiųsti pažymą galite www.esveikata.lt portale pasirinkę opciją - PAŽYMŲ PERŽIŪRA):