• Biudžetinė įstaiga
  • į. k. 190530088
  • Tilžės g. 41, Šiauliai
  • Pašto kodas: LT-78206
  • trysnykstukai@splius.lt
  • (841) 552354

Renginiai

Vaikų forumas

2019-05-31

Paskutiniąją pavasario dieną įstaigoje vyko vaikų forumas ''Šiandienos vaikai - ateities visuomenė". Forumo metu vaikai prisiminė savo teises ir pareigas bei diskutavo aktualiausiomis šiandienos temomis. Priešmokyklinukai iš Rasos progimnazijos, lopšelio - darželio ,,Kūlverstukas" bei ,,Trys nykštukai" diskutavo apie tai nuo ko reikia saugoti vaikus, kas juos turi saugoti, kaip norėtų būti pasveikinti tarptautinės vaikų gynimo dienos proga bei išgrynino begalę pasiūlymų naujai išrinktam prezidentui ir mūsų miesto merui. 

 

Taigi Šiauliuose turėtų būti:

daugiau skulptūrų (pavyzdžiui, gulbė iš akmenų, auksinis vilkas ir pan);

turėtų būti daugiau GARBINGŲ žmonių skulptūrų (pavyzdžiui, Gedimino, Valdo Adamkaus, Dalios Grybauskaitės, Gitano Nausėdos, Artūro Visocko ir t.t..);

turėtų būti pastatyta nauja Dievo šventykla;

šaligatviai turėtų būti spalvoti, pavyzdžiui mozaikos iš spalvotų akmenukų;

turėtų būti daugiau darželių (... ,,nes mes jau nebetelpame"). Darželis galėtų būti boružėlės formos. O ten turėtų būti: sporto salė, dainų salė, dailės studija, krepšinio salė, ledo ritulio salė...). Taip pat turėtumėme patys gamintis maistą ir svarbiausia turėtų dirbti geros auklėtojos: mielos, truputį griežtos, švelnios, paguodžiančios, užjaučiančios ir t.t..

 

O Lietuvos Respublikos prezidentas turėtų padaryti taip, kad Lietuvoje nebūtų pykčio, piktų žmonių, pavojų ir visi draugautų.

 

Forumas skirtas tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.